Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Зкорочення / звільнення

Зкорочення / звільнення #109125

Питання від Александр ( 9 травень 2019):
Добрый день.У нас в Дальницком ОТГ (Одесская обл.) Сокращают весь штат охраны,коммунальных предприятий (школ,садиков и ТД.) В общем 50 человек. При постановке на учёт в биржу труда и подборе ими соответствующей вакансии. Расстояние к предложенной ими вакансии имеет значение. Или они обязаны предложить нам работу в этом же ОТГ.

Ответ юриста (14 травень 2019) :

Здравствуйте! Какие действия должен осуществить работодатель при сокращении штата сотрудников: - об увольнении по сокращению штатов работодатель должен персонально уведомить каждого увольняемого сотрудника не позже, чем за 2 месяца до увольнения. Уведомление о сокращении должно быть выдано сотруднику в письменном виде под роспись о получении; - в процессе сокращения штата работодатель обязан одновременно с уведомлением предложить работнику другую работу на этом же предприятии. Такое предложение тоже должно быть сделано письменно в виде перечня вакансий, которые могут подойти сотруднику с учетом его профессии и специальности. Перевод не осуществляется в двух случаях: - при отсутствии работы, которая бы соответствовала профессии или специальности увольняемого сотрудника; - при отказе сотрудника от перевода на другую работу. В таком случае он может обратиться в службу занятости или трудоустраиваться самостоятельно. Если вакансии есть, но на всех сотрудников их не хватает, работодатель должен учесть преимущественное право некоторых категорий сотрудников быть оставленными на работе. На Бирже труда Вам должны искать работу в соответствии со статьей 46 ЗУ "О занятости населения". (в данной статье описываются все критерии поиска работы).

Зкорочення / звільнення, інші питання

  Віктор (22 травень 2019)

  Працював я в одній компанії, де мене якось було сфотографовано на фото. Звісно я отримував в компанії заробітню плату, але за фото оплата не надавалась - тільки за виконану роботу. Йшов час, я звідти звільнився. Моє фото компанія продовжує публікувати без мого відома. На вимогу припинити публікацію вони посилаються на те що я там отримував заробітню плату в той час коли це фото зроблене і тому мають на це право. Чи можу я вимагати припинити публікацію фото?

   Переглянути відповідь

  Наталія Манійчук (17 травень 2019)

  доброго дня ,я є одинокою мамою, установа ,де працюю є реорганізовуєсься шляхом приєднання до іншої устаонови , після попередження про скорочення" на виконання вимог ст. 49/2 КЗпПУ,попереджаємо про скорочення займаної посади з 01042019 т а наступнезвільнення за п.1 ст. 40 ККЗпПУ," та 02.052019 адміністарця запропонувала можливість працевлаштування ,мене провідного економіста на посадах робітника з комплексного обслуговування і ремонту будівель. ремонтувальника руслового, сторожа дільниці працювати по сутках .Я відхилила пропозицію так як на даних посадах не дозволяється використання праці жінок і я не можу працювати за станом здоров'я .Чи законі дії адміністрації і що мені робити у цьому випадку

   Переглянути відповідь

  Александр ( 9 травень 2019)

  Добрый день.У нас в Дальницком ОТГ (Одесская обл.) Сокращают весь штат охраны,коммунальных предприятий (школ,садиков и ТД.) В общем 50 человек. При постановке на учёт в биржу труда и подборе ими соответствующей вакансии. Расстояние к предложенной ими вакансии имеет значение. Или они обязаны предложить нам работу в этом же ОТГ.

   Переглянути відповідь

  Наталія (30 квітень 2019)

  Доброго вечора,я працюю в бюджетній установі економістом .1квітня нас попередили про реорганізацію управління та скорочення посади з 1квітнята та звільнення відповідно до п.1 ст.40КЗпПУ .Чи підлягаю я скороченню так як є одинокою матір'ю.Порадьте що мені в даному випадку робити і чи законні дії керівництва управління.

   Переглянути відповідь

  Марія (18 березень 2019)

  Доброго дня. Я працюю диспетчером в державній службі з надзвичайних ситуацій. Чи можу я після звільнення зі служби реєструватися ФОП. Дякую!

   Переглянути відповідь

  Роман (12 березень 2019)

  Чи відповідає дійсності інформація, що якщо працюєш менше 3х місяців, то при звільненні не потрібно відпрацьовувати 2 тижні?

   Переглянути відповідь

  Ярина ( 5 березень 2019)

  Доброго дня! Я вчитель в школі, працюю 5 років. Буду писати заяву на звільнення. Вчитель має відпустку 56 днів. Мені виплатять дні невикористаної відпустки за 56 днів чи менше?

   Переглянути відповідь

  Софія ( 3 березень 2019)

  Вітаю! За строковим договором на час відпустки по догляду за дитиною віком до трьох років було прийнято людину. Основний працівник планує продовжити відпустку до 6 років. Чи має роботодавець перекладати договір чи можна його розірвати?

   Переглянути відповідь

  Олеся (20 лютий 2019)

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, работник с 18.02.2019-28.02.2019 находится в отпуске без сохранения зарплаты, и пишет заявление на увольнение по собственному желанию, могу я его уволить 28.02.2019 г.???

   Переглянути відповідь

  Елена ( 4 лютий 2019)

  Добрый вечер. Подскажите пожалуйста как правильней написать в трудовой при увольнении, для регистрации в ЦЗ и выплат: "По согласованию сторон" или же "по собственному желанию по уходу за ребенком до 14 лет". Спасибо.

   Переглянути відповідь

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору