Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #109265

Питання від Анна (15 серпень 2019):
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, я працюю заступником директора школи на повну ставку та маю педагогічне навантаження - 9 годин (уроки). Чи маю я право бути класним керівником? Дуже дякую)

Ответ юриста (19 серпень 2019) :

Доброго дня! Відповідно до пп. 2.1 та 2.2 Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 06.09.2000 р. № 434, обов’язки класного керівника покладаються директором навчального закладу на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який має педагогічну освіту та здійснює педагогічну діяльність, за його згодою. Згідно з п. 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102), керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу в цьому ж закладі у передбачених цим пунктом обсягах. За визначену норму годин оплата проводиться понад основний посадовий оклад у порядку, передбаченому для учителів, — за тарифікацією. Отже, заступник керівника навчального закладу, який веде навчальні години у цьому ж закладі, виконує (крім обов’язків керівного працівника) й посадові обов’язки учителя. У п. 36 Інструкції № 102 вказано: учителям та іншим педагогічним працівникам (крім керівних) загальноосвітніх навчальних закладів провадиться додаткова оплата за класне керівництво. Тобто учителям за класне керівництво провадиться додаткова оплата. Класний керівник у визначенні змісту роботи керується Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про професійно-технічну освіту», іншими законодавчими і нормативно-правовими актами України, а також Положенням про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 року. Обов’язки класного керівника покладаються на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який має педагогічну освіту або відповідну професійну освіту та професійно-педагогічну підготовку, здійснює педагогічну діяльність, фізичний та психічний стан здоров’я якого дозволяє виконувати ці обов’язки. Обов’язки класного керівника покладаються директором навчального закладу на педагогічного працівника або на досвідченого майстра виробничого навчання, за його згодою, і не можуть бути припинені до закінчення навчального року. У виняткових випадках з метою дотримання прав та інтересів учнів (вихованців) та їх батьків зміна класного керівника може бути здійснена протягом навчального року. На класного керівника покладається керівництво одним класом. Функціональні обов’язки класного керівника розробляються відповідно до Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 року, з урахуванням типу закладу та завдань навчально-виховного, навчально-виробничого процесів і затверджуються директором навчального закладу.

Інше, інші питання

    Василь ( 8 вересень 2019)

    Доброго дня! До вас звертається за порадою асистент вчителя. В школі працюю асистентом вчителя з 2013р. До цього року я і мої колеги асистенти працювали на 0,5 ставки. На початку 2019-2020 н.р.всі вони(4 асистенти) отримали повне навнтаження (ставку) крім мене.Справа в тому, що я є також священнослужителем нашого села. Але я в церкві не маю трудової книжки,трудового договору і жодних документів які б свідчили про офіційне працевлаштування (зарплату в розмірі 2500 грн. отримую з корзини,що стоїть біля іконки. Обслуговую 190 дворів. В мої обв'язки входять служби, хрещення, похорони, вінчання. Графік роботи можна коригувати) . 1) Чи законно ввжають служіння в храмі основною роботою, а в школі - за сумісництвом? 2) Чи можу рзрахвувати на ставку асстента вчителя ( маю освіту і духовну - і державну - Кіровоградський державний педагогічний університет ( Центральноукраїнський державний педагогічний університет). імені Володимира Винниченка за спеціальністю вчитель історії. Файно дякую.

     Переглянути відповідь

    Інга ( 2 вересень 2019)

    Доброго дня. Мене звати Інга. З батьком моєї дитини ми зустрічались 9 років. Ми не одружені. Три роки тому, я завагітніла. Про що йому і розповіла. Усі ці три роки ми і надалі зустрічались. А на днях взнала, що перед народженням дитини, коли я була на 6 - 7 місяці вагітності він на все своє майно, написав дарчу на рідних. Хочу запитати Вас, чи правомірно це коли знає про народження своєї дитини і перестраховується від неї ж? І чи можна ці дарчі скасувати? І ще. Дитину він визнав і офіційно значиться як батько.

     Переглянути відповідь

    Оксана (20 серпень 2019)

    Доброго дня, потрібна ваша консуль тація. Є жінка і трьоє неповнолітніх /малолітніх дітей. Жінка живе й працює за кордоном. Хоче щоб діти могли до неї приїжджати. Чоловік проти. В рішенні суду про розірвання шлюбу пише що дітей лишити проживати з мамою. Жінка питає чи можуть діти виїхати з України (не з мамою) з бабусею за цим рішення суду і нотар.посвідченою довіреністю від мами на період до 30 днів? Без довіреності від батька діт ей, бо він проти.

     Переглянути відповідь

    Максим (19 серпень 2019)

    Чи забирають на строкову службу випускників військової кафедри?

     Переглянути відповідь

    Анна (15 серпень 2019)

    Добрий день. Підкажіть, будь ласка, я працюю заступником директора школи на повну ставку та маю педагогічне навантаження - 9 годин (уроки). Чи маю я право бути класним керівником? Дуже дякую)

     Переглянути відповідь

    Наталья (24 липень 2019)

    Я обратилась в центр занятости 9июля 2 раза мне было отказано в работе по направлению.Если по закону на 8 день присваивается статус безработного почему меня не поставили на учёт за эти 2 недели а сегодня даже ничего не предложили прочитали лекцию и сказала что у меня осталось 3 минуты до окончания моего времени

     Переглянути відповідь

    Оксана (22 липень 2019)

    Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, як правильно зберігати штатний розпис. Чи потрібно окрема папка чи можна просто віднести до основної діяльності.

     Переглянути відповідь

    ольга (24 червень 2019)

    Я влаштувалась на роботу до дошкільного закладу на посаду діловода. Пропрацювавши 3 місяці переходжу на посаду вихователя-методиста в тому ж закладі. Як правильно зробити дану процедуру- перевестись з посади на посаду, чи звільнитись з посади діловода та знов влаштуватись на посаду вихователя-методиста?

     Переглянути відповідь

    Ільницька Оксана Миколаївна (18 червень 2019)

    В зв'язку із скороченням годин,в основній школі ,як працюючому вчителю,додали 6год в сусідній школі,щоб була ставка18,год.тариіковано.відділом освіти.наказ є. Хто повинен записати цей наказ в трудову книжку?(тих6годин)директор ,де моє основне місце роботи,чи директор школи ,де я маю,цих 6годин? Дуже дякую.

     Переглянути відповідь

    Тетяна (11 червень 2019)

    В трудову книжку було внесено кілька записів не в тот розділ , трудова закінчилася, внесли до розділу нагородження. Як правильно виправити цю помилку?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору