Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Зкорочення / звільнення

Зкорочення / звільнення #109280

Питання від Елена ( 2 вересень 2019):
Здравствуйте! Уволили с магазина всех сотрудников по сокращению п. 1 ст 40. Через пол года сказали откроется и позовут обратно. Можно ли эти полгода стать на учёт в центр занятости и получать пособие?

Ответ юриста ( 3 вересень 2019) :

Добрый день! конечно после увольнения по сокращению Вы можете стать на учет в Центр занятости,но только через месяц или два, в зависимости от того какое выходное пособие при увольнении Вам выплатили. Если пособие в размере одного месячного оклада тогда через месяц со дня увольнения.

Зкорочення / звільнення, інші питання

  Елена ( 2 вересень 2019)

  Здравствуйте! Уволили с магазина всех сотрудников по сокращению п. 1 ст 40. Через пол года сказали откроется и позовут обратно. Можно ли эти полгода стать на учёт в центр занятости и получать пособие?

   Переглянути відповідь

  Михаил (27 серпень 2019)

  Доброго дня. Хочу звільнятися з роботи і не знаю як краще це зробити задля найбільшоі грошовоі компенсаціі для себе. Підти у відпустку з подальшим звільненням? Чи просто звільнятись і отримати компенсацію за відпустку? Підскажіть будь ласка. Зарплата мінімалка! Яка буде різниця в грошах між двома варіантами?

   Переглянути відповідь

  Надія (16 серпень 2019)

  Добрий день! ліквідували навчальний заклад школу ., скільки окладів передбачаєтся заплатить вчителям ?(говорять що тільки один оклад .)

   Переглянути відповідь

  Юлія ( 2 серпень 2019)

  Доброго дня! Мене звільнили, але не виплатили соціальну відпустку оскільки маю 2 дітей віком до 15 років, при цьому жоден з батьків дітей в вихованні не приймає. Коли звернулася стосовно соціальної відпустки то відповіді не надали, так само як і не виплатили компенсацію? Підкажіть будь ласка строк давності існує для такої ситуаії? Оскільки збираюся подати в суд на організацію

   Переглянути відповідь

  Владимир ( 2 серпень 2019)

  Меня уволили по 29 статье ничего не объеснив Я только устроился не проработал и дня можете Мне обЪеснить что озночает эта статья в трудовом кодексе?

   Переглянути відповідь

  Наталія (31 липень 2019)

  Доброго дня , мене звільнили з роботи сказали що по скороченню, але посада залишилась , в заяві сказали писати по згоді двох сторін тому що по скороченню вони не звільняють і з тим багато тяганини, коли я почала вирішувати питання директор поставив перед вибором якщо я хочу по скороченню то маю відробити Ше місяць так як мене не попередили швидше і він мені нічого не виплатить, або я пишу по згоді і йду на другий день виплачують не використану відпустку зарплату за допрацьовані дні і ще одну зарплату за цей місяць. Скажіть будь ласка чи це правильно? І як мені потрібно було робити в цій ситуації. Дякую.

   Переглянути відповідь

  Тетяна (31 липень 2019)

  Здраствуйте!Скажіть будласка як нам поступити. Ми з чоловіком працюємо на базі відпочинку я горнічною, а чоловік різноробочим. І ми прийняли рішеня покинути цю роботу, але роботодавець нехоче платити заробітну плату вчасно, а зарплати має бути 3.07.19 А вони нам сказали як що ми покидаємо роботу то вони знімлять з нас 50%налогу. І сказали шо розрахуються з нами тьльки тоді коли знайдут заміну.

   Переглянути відповідь

  Ігор (13 липень 2019)

  Добрий день! Підкажіть будь-ласка, чи роботодавець зобовязаний звільнити працівника за власним бажанням по поважній причині у випадку звільнення за власним бажанням по причині догляду за людиною похилого віку, старше 80 років. Які підтверджуючі документи необхідно надати? Як це вплине на подальшу постановку на біржу і отримання виплат? Дякую!

   Переглянути відповідь

  Маргарита (10 липень 2019)

  Добрый день, у меня на работе сокращение с 01.09.19 предупредили заранее, предложили должность, но я отказалась(маленькая з/п). Вопрос- хочу уйти раньше с 01.08.2019 и стать на учет в центр занятости, как к этому отнесется Центр занятости и будут все выплаты мне предоставлены как на работе так и в центре???

   Переглянути відповідь

  Ольга ( 3 липень 2019)

  Добрый день. Если при увольнении (работала на декретном месте) в приказе стоит уволен по окончанию трудового договора согл. ст. 36 п.2, то при регистрации в центр занятости выплаты будут идти сразу?

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору