Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #109487

Питання від Дмитрий ( 4 лютий 2020):
Здраствуйте Можно одновременно стоять на учёте в центре зайнятости о сдавать на права? Обучение я оплачиваю сам

Ответ юриста (10 лютий 2020) :

Добрый день! конечно можете, только обязательно следите за тем чтобы занятия не мешали Вам приходить в назначенное время к инспектору центра занятости. При постановке на учет в центр занятости, Вы не можете получать доход, т.е. работать, в таком случае Вас не зарегистрируют или же в последствии Вам придется вернуть сумму незаконно полученного Вами пособия по безработице.

Інше, інші питання

    Людмила (20 лютий 2020)

    Добрий день! Я розлючена 4роки,є спільні 2дітей, колишній чоловік дітьми не цікавиться з часу розлучення, аліменти також жодного разу не заплатив має великий борг 50000 грн.Я хочу виписатись з однієї квартири з дітьми і прописатися на іншу(квартири моїх батьків) одне місто і один район.В ЦНАП сказали,що без згоди батька я не можу прописати в іншу квартиру.Де батько не відомо можливо десь переховується.Як можна прописати дітей без нього?

     Переглянути відповідь

    Ренат (20 лютий 2020)

    Я врач гинеколог, официально оформлен в государственной больнице на 1,0 ст. как дежурный врач, в другой государственной больнице оформлен на 0,5 ст. тоже дежурным врачом. Днём я работаю в одной частной клинике с официальным оформлением на 0,25 ст. и ещё в одной частной клинике на 0,5 ст. Налоги все официально проходят. Таким образом нарушаю ли я что-то, возможен ли штраф или что-то?

     Переглянути відповідь

    Сергій (18 лютий 2020)

    Скажіть будь ласка,я працюю офіційно на повну ставку,мені пропонують ще одну роботу,також на повну ставку. Чи можу я так працювати?

     Переглянути відповідь

    Дмитрий ( 4 лютий 2020)

    Здраствуйте Можно одновременно стоять на учёте в центре зайнятости о сдавать на права? Обучение я оплачиваю сам

     Переглянути відповідь

    Світлана (23 січень 2020)

    доброго дня. Надайте будь ласка консультацію з наступного питання: Я державний службовець. Працюю головним спеціалістом в Управлінні соціального захисту населення з 16.01.2017 року. Кожен рік отримувала щорічну відпустку та матеріальну допомогу на оздоровлення . Відповідно до Постанови КМУ №926 від 03.11.2019р. в установі скорочують 8 працівників. Мене завчасно попередили, що з 10 березня 2020 року мене буде скорочено. Відповідно до складеного графіка щорічних відпусток працівників управління на 2020 рік моя відпустка запланована на лютий 2020 року. Я написала заяву про надання мені частини щорічної відпустки 5 календарних днів(не більше, щоб не було утримання при звільнені , так як працюватиму до 10 березня 2020року) та на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення (гарантована Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 року). В надані матеріальної допомоги на оздоровлення мені відмовлено, пояснивши це тим, що мій період відпустки зачіпляє 2021 рік(до 15.01.2021р.) та спираючись на ст.12 Закону України «Про відпустки» Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Тобто, основну частину відпустки ,14 календарних днів, я не зможу відбути в зв’язку із звільненням , тому на виплату матеріальної допомоги не маю права. Зауважу, що всім іншим працівникам , яких також скорочують ,матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки надають, так як у них період надання відпустки 2019-2020р. та відпустка на яку вони мають право (до дати звільнення) більше 14 к.д. Дуже прошу надати відповідь, чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки в моєму випадку. Дякую!

     Переглянути відповідь

    Оксана (14 січень 2020)

    У нас на предприятии есть отдел качества, где есть инженеры и менеджеры. Возникла необходимость еще и в лаборанте. Для того, что бы добавить штатную единицу в виде лаборанта на предприятии нужно отдельное подразделение - лаборатория или же есть привязка к отделу качества?

     Переглянути відповідь

    Таня (30 грудень 2019)

    Доброго дня! У мене два питання. Я працюю вчителем. 1. Чи можу я, як одинока мати, відмовитися від класного керівництва, оскільки не встигаю і читати 22 години математики та інформатики, і клас , і ще сама виховую сина 7 років. Директорка добровільно не погоджується забрати клас. 2. Після скількох доган звільняють з роботи вчителя?

     Переглянути відповідь

    Наталія (23 грудень 2019)

    Доброго дня! Хочу оформити відпустку у зв’язку з навчанням під час декретної відпустки, але мені у відділ кадрів відмовили. Чи мають право? Якщо так то в яких випадках? Дякую!!!

     Переглянути відповідь

    Лыкова Наталья Евгеньевна (16 грудень 2019)

    Добрый день! Я стою на учете в ЦЗ - выплаты закончились в августе 2019, но так как я проходила в это время обучение (по направлению ЦЗ) , то с учета меня не сняли. Теперь, по окончанию курсов, мне предложили вакансию , по профессии, полученной на курсах, но эта вакансия мне не подходит. Работодатель отказ не подписывает,якобы берет меня и других девочек (5 человек, которые закончили эти же курсы) на неоплачиваемую стажировку на 2 недели,без оформления каких либо договоров,просто устное соглашение. В ЦЗ мне сказали , что отказаться от такой вакансии я не имею права - если будет мой отказ , они в судебном порядке заставят меня выплачивать стоимость обучения ( на данный момент Я не работаю и никакие социальные выплаты не получаю ). Подскажите, что делать в данной ситуации.

     Переглянути відповідь

    Юрій ( 1 грудень 2019)

    Чи може працівник (викладач) аграрного коледжу у період "вимушених" зимових канікул (орієнтовно 1 місяць) для студентів поїхати за кордон (відпочинок, стажування) , коли в той час відпустка для нього не передбачається.

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору