Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #109515

Питання від Ренат (20 лютий 2020):
Я врач гинеколог, официально оформлен в государственной больнице на 1,0 ст. как дежурный врач, в другой государственной больнице оформлен на 0,5 ст. тоже дежурным врачом. Днём я работаю в одной частной клинике с официальным оформлением на 0,25 ст. и ещё в одной частной клинике на 0,5 ст. Налоги все официально проходят. Таким образом нарушаю ли я что-то, возможен ли штраф или что-то?

Ответ юриста (21 лютий 2020) :

Добрый день! В соответствии с ч. 2 ст. 21 КЗоТ работник имеет право заключать наряду с основным трудовым договором другие трудовые договоры с одним или несколькими работодателями, если иное не предусмотрено законодательством, коллективным договором или соглашением сторон. Работа по таким другим трудовым договорам в свободное от основной работы время считается совместительством. Совместительством считается выполнение работником, кроме своей основной, другой регулярной оплачиваемой работы на условиях трудового договора в свободное от основной работы время на том же или другом предприятии, в учреждении, организации или у гражданина (предпринимателя, частного лица) по найму.

Інше, інші питання

    Татьяна (30 березень 2020)

    Добрый день. Подскажите пожалуйста в период карантина будут выплачивать пособие по безработице? И в каком размере?

     Переглянути відповідь

    Тетяна (20 березень 2020)

    Чи має право вчитель під час карантину взяти невикористану відпустку за минулі роки з виплатою на оздоровлення? Дякую

     Переглянути відповідь

    Ілона (13 березень 2020)

    Доброго дня! Я працюю у школі на 0,5 педагогом-організаторм, маю 2 навчальні години з предмету Хореографія, тобто вчитель з хореографії, а також 6 годин гурткової роботи. Питання такого характеру, які посади повинні бути вписані у трудову книгу? Завчасно дякую за роз'яснення.

     Переглянути відповідь

    Людмила (20 лютий 2020)

    Добрий день! Я розлючена 4роки,є спільні 2дітей, колишній чоловік дітьми не цікавиться з часу розлучення, аліменти також жодного разу не заплатив має великий борг 50000 грн.Я хочу виписатись з однієї квартири з дітьми і прописатися на іншу(квартири моїх батьків) одне місто і один район.В ЦНАП сказали,що без згоди батька я не можу прописати в іншу квартиру.Де батько не відомо можливо десь переховується.Як можна прописати дітей без нього?

     Переглянути відповідь

    Ренат (20 лютий 2020)

    Я врач гинеколог, официально оформлен в государственной больнице на 1,0 ст. как дежурный врач, в другой государственной больнице оформлен на 0,5 ст. тоже дежурным врачом. Днём я работаю в одной частной клинике с официальным оформлением на 0,25 ст. и ещё в одной частной клинике на 0,5 ст. Налоги все официально проходят. Таким образом нарушаю ли я что-то, возможен ли штраф или что-то?

     Переглянути відповідь

    Сергій (18 лютий 2020)

    Скажіть будь ласка,я працюю офіційно на повну ставку,мені пропонують ще одну роботу,також на повну ставку. Чи можу я так працювати?

     Переглянути відповідь

    Дмитрий ( 4 лютий 2020)

    Здраствуйте Можно одновременно стоять на учёте в центре зайнятости о сдавать на права? Обучение я оплачиваю сам

     Переглянути відповідь

    Галина ( 3 лютий 2020)

    Згідно старих записів у трудовій книжці - було записано: менеджер з реклами та заступник директора з питань реклами. Як правильно зформолювати дані посади, згідно нового Класифікатора Професій, щоб не було штрафіних санкцій від контролюючих органів та проблем з оформленням пенсії. Дуже дякую. Чекаю на Вашу відповідь.

     Переглянути відповідь

    Світлана (23 січень 2020)

    доброго дня. Надайте будь ласка консультацію з наступного питання: Я державний службовець. Працюю головним спеціалістом в Управлінні соціального захисту населення з 16.01.2017 року. Кожен рік отримувала щорічну відпустку та матеріальну допомогу на оздоровлення . Відповідно до Постанови КМУ №926 від 03.11.2019р. в установі скорочують 8 працівників. Мене завчасно попередили, що з 10 березня 2020 року мене буде скорочено. Відповідно до складеного графіка щорічних відпусток працівників управління на 2020 рік моя відпустка запланована на лютий 2020 року. Я написала заяву про надання мені частини щорічної відпустки 5 календарних днів(не більше, щоб не було утримання при звільнені , так як працюватиму до 10 березня 2020року) та на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення (гарантована Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 року). В надані матеріальної допомоги на оздоровлення мені відмовлено, пояснивши це тим, що мій період відпустки зачіпляє 2021 рік(до 15.01.2021р.) та спираючись на ст.12 Закону України «Про відпустки» Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Тобто, основну частину відпустки ,14 календарних днів, я не зможу відбути в зв’язку із звільненням , тому на виплату матеріальної допомоги не маю права. Зауважу, що всім іншим працівникам , яких також скорочують ,матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки надають, так як у них період надання відпустки 2019-2020р. та відпустка на яку вони мають право (до дати звільнення) більше 14 к.д. Дуже прошу надати відповідь, чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки в моєму випадку. Дякую!

     Переглянути відповідь

    Оксана (14 січень 2020)

    У нас на предприятии есть отдел качества, где есть инженеры и менеджеры. Возникла необходимость еще и в лаборанте. Для того, что бы добавить штатную единицу в виде лаборанта на предприятии нужно отдельное подразделение - лаборатория или же есть привязка к отделу качества?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору