UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Тривалість робочого часу

Тривалість робочого часу #109612

Питання від Вікторія (27 квітень 2020):
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна водію встановити режим роботи, відмінний від визначеного на підприємстві? Підриємтсво працює з 8.30 до 17.00, перерва з 12.30 до 13.00. Але існує необхідність вранці привозити працівників на роботу. Тож, чи можна водію встановити режим роботи з 7.30 до 17.30 з перервою на обід з 11.30 до 13.30? Як це оформити?

Ответ юриста (30 квітень 2020) :

Добрый день! такие вопросы всегда решаются изданием приказа по предприятию. В случае изменения сотруднику графика работы необходимо соблюдать правила, установленные в ч. 3 и 4 ст. 32 КЗоТ. В частности, изменение режима работы является изменением существенных условий труда. И в таком случае уведомлять сотрудника о смене графика необходимо не позже чем за 2 месяца до таких изменений. Так как сейчас в стране форс-мажорная ситуация, 2-х месячный срок для уведомления сотрудника можно упустить. Издается приказ об изменении режима работы. В таком приказе следует указать: причину изменения режима работы (например, в связи с оптимизацией производства и т. п.); календарную дату введения нового режима работы (с учетом 2-месячного срока для уведомления работников); новый режим работы (в нашем случае это 40-часовая рабочая неделя с двумя выходными днями – в субботу и воскресенье); список сотрудников, которые переводятся на новый режим работы. Работников, у которых изменяется график работы, необходимо персонально предупредить о том, что с такой-то даты (но не ранее чем спустя 2 месяца после персонального предупреждения!) изменяются существенные условия их труда. Сделать это можно, вручив отдельное уведомление, либо просто ознакомив их с приказом об изменении графика работы. В течение 2 месяцев от сотрудника (сотрудников) целесообразно получить письменное заявление о согласии продолжать работу после изменения существенных условий труда или об отказе от него. На протяжении 2 месяцев после уведомления сотрудник имеет право передумать и изменить свое решение. То есть он может либо согласиться продолжить работу по новому графику, отменив ранее заявленный отказ, либо напротив, отказаться от продолжения работы, несмотря на то, что ранее дал на это согласие. Если по истечении двухмесячного срока сотрудник отказался от работы по новому графику, такой сотрудник подлежит увольнению согласно п. 6 ст. 36 КЗоТ (отказ сотрудника от продолжения работы в связи с существенными изменениями условий труда).

Тривалість робочого часу, інші питання

    Людмила (29 серпень 2024)

    Добрий день. працюю педагогом-організатором у школі на 1 ставку. Чи можу суміщати дану посаду з 0,5 ставки секретаря? Якщо так, то яка повинна бути загальна тривалість робочого часу в школі?

     Переглянути відповідь

    Тетяна (22 серпень 2024)

    Добрий день! Працюю педагогом-організатором на 0,6 ст, а також маю 11 год української мови. Я повинна проводити уроки, а потім працювати окремо 4,8 години педагога-організатора чи можна поєднувати?

     Переглянути відповідь

    Вікторія (28 червень 2024)

    Доброго дня. Я вчитель та ВПО з червня 2022 року, пішла працювати до школи за сумісництвом в Києвскій області 2023-2024, навантаження було 13 годин в другу зміну. Моя школа основна знаходиться в окупації, але працювала онлайн 2023-2024 рік до 12:00. Дві школи по часу не перетиналися. Тепер по сумісництву мені дають 29 годин і класне керівництво в другу зміну також з 12:00. Чи можу я працювати на таке навантаження за сумісництвом? Основна школа працювати не буде, переходимо на простій з серпня 2024 року. Дякую за відповідь

     Переглянути відповідь

    Марина (21 травень 2024)

    Доброго дня! Чи може сторож дитячого садка працювати на ставку при цьому має 0,5 ставки підсобного робітника. Садочок працює 10,5 г. на день

     Переглянути відповідь

    Тетяна (29 квітень 2024)

    Доброго дня. Працюю лікарем на 1.0 ставки в лікарні (38.5 годин на тиждень). Чи можу додатково працювати по своїй спеціальності на 0.5 ставки в одній лікарні та на 0.25 ставки в іншій лікарні?

     Переглянути відповідь

    оля (10 квітень 2024)

    Добрий день! Підскажіть будь ласка , я працюю мед.сестрою в приватному мед.центрі. У нас п"яти денний робочий тиждень із тривалістю роб.часу 40 годин, суб. неділя-вихідні. Коли мені позмінно треба працювати в субботу 4 години, то в пятницю я теж працюю 4 години. Як мені має оплачуватися суббота(ці 4 години), ?в подвійному розмірі?

     Переглянути відповідь

    Олена (31 січень 2024)

    Доброго дня! На ПП працює директор, бухгалтер і менеджер, з/п відрізняються дуже несуттєво. Чи можна директора перевести на 0,5 ставки, якщо він фактично не працює повний день (директор пенсійного віку), при цьому бухгалтера і менеджера залишити надалі на повній ставці? Чи коректно, що з/п директора буде нижча? Чим регулюється дане питання?

     Переглянути відповідь

    Сергій (19 січень 2024)

    Чи можна працювати за основним місцем роботи на 0,75 ставки, а за сумісництвом також на 0,75 ставки. Чи може бути суміщення працівнику, який працює за сумісництвом?

     Переглянути відповідь

    Ольга (10 січень 2024)

    Маю педагогічне навантаження 13 годин на тиждень. Який час повинна працювати в школі? За розкладом працюю 4 дні. П'ятий день - це вихідний чи методичний? При складанні розкладу комп'ютер ці години вносить у три дні. Директор дозволяє тільки 4. Якщо я хочу десь працювати в ці дні? Чи можливо так?

     Переглянути відповідь

    Вікторія Андрієнко (13 грудень 2023)

    Добрий вечір! Працюю вихователем різновікової групи на 0,75 ставки. Скільки це робочих годин на день? Директор наголосила, що робочий день з 08:00 до 15:00, тобто 7 годин. Я гадаю, що це має бути 6 годин (08:00-14:00)

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору