Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Інше

   Інше #109630

   Питання від Евгений ( 5 травень 2020):
   Здравствуйте! Я стал на биржу1. 04.2020г.отметка была по телефону 29.04.2020г.Когда я получу деньги...

   Ответ юриста (18 травень 2020) :

   Добрый день! Пособие начинают выплачивать с 8-го дня после регистрации в центре занятости. Если с последнего места работы вы уволились по собственному желанию или вас уволили за нарушение трудовой дисциплины, то получать пособие вы начнете на 91-й день после регистрации в ЦЗ. Выплату зачастую производят, как и зарплату – дважды в месяц. Хотя и не будет нарушением закона делать это один или три раза в месяц. На пособие можно рассчитывать после 7-го и 21-го числа каждого месяца. Первые месяц-два после оформления возможны задержки по выплате в связи с проверкой всех предоставленных данных. Возможно, что первый раз безработный получит минимальное пособие, а в следующий раз – пересчитанное с доплатой по предыдущему месяцу. Также возможны выплаты частями – остаток на месяц (если статус безработного был присвоен во второй декаде) и сумма, которая сформировалась за полный месяц.

   Інше, інші питання

    Вікторія (26 травень 2020)

    Доброго дня!В мене така історія!Коли бабуся була присмерті ,вона не могла написать заповіт,і дідусь виписав своїх онучок , і приписав їх в той будинок в якій бабуся вважалася власницею і хотіла передати онучкам. Він вважав ,що будинок автоматом перейде онучкам без заповіта!Після смерті бабусі,її дві дочки написали відмову від спадщини, та будинок лишився на чоловікові бабусі! Онучкам сказали, що будинок їм перейде тільки через суд або смерть дідуся! Коли, дідусь помер то старша дочка хитрими діями ,обдурила свою сестру( а сестра є інвалідом дитинства, та слабочуююча людина), вона є мати онучок ,яким дідусь з бабусею хотіли залишити будинок!Обдурила тим що сказала що слабочуюча отримує будинок, а вийшло так що вона підписала відказ від нього,а сестрі він автоматом перейшов!!! Тепер вона з своїм сином,погрожують онучкам (це донькам мами інваліда). Тим ,що випишуть їх без їхнього згоди,підроблять документи що вони не приписані там,вимагають щоб дівчата виписались і їм якись процент припаде! А сама тітка ,яка хоче виписати їх з будинку алкоголічка,хоче заплатити по її словам великі кредити, а син її раніше сидівший помагає її ,хоче легких грошей,щоб і матір обдурити!!!Питання в тому ,чи є шанс відбороти будинок онучкам ,вони часто виїжають закордон працюють . Чи є шанс щось зробити їм?бо будинок перейшов тітці, і вона готова продати його, і йти на якісь авантюри. Тільки дівчата там приписані...Підскажіть будь-ласка!!!Не хочеться,щоб будинок дістався донці алкашці,яка продасть за копійки або проп‘є! В той момент ,коли її батки построїли будинок два поверхи і там живуть її сини, а в рідної сестри інваліда та її доньок хоче забрати...

     Переглянути відповідь

    Александр (15 травень 2020)

    Законны ли действия охраны частного предприятия по досмотру личных вещей и обыску сотрудника предприятия, который "вызывает подозрение"? Охрана частная, т.е. не является спец.уполномоченным субъектом, наделенным правом проводить / дублировать действия правохоронных органов. При трудоустройстве на частное производственное предприятие был ознакомлен под подпись с Правилами внутреннего трудового распорядка, Должностной инструкцией, Коллективным договором. Никакой информации, тем более ознакомления с инструкциями, положениями либо прочими распоряжениями администрации предприятия о личном досмотре и обыске не было сказано (подписано). Как будут квалифицироваться мои действия, в случае отказа подчиниться незаконным требованиям охраны и оказания сопротивления? Какую доказательную базу собирать для подачи иска в суд о незаконных действиях охраны, распоряжения администрации частного предприятия, которое я в глаза не видел, получения моральной и материальной компенсации.

     Переглянути відповідь

    Алёна (13 травень 2020)

    Добрый день! Подскажите пожалуйста, в какой период времени, выплачивается пособие по безработице, если стала в центр занятости 17.04.2020 года? Спасибо

     Переглянути відповідь

    Евгений ( 5 травень 2020)

    Здравствуйте! Я стал на биржу1. 04.2020г.отметка была по телефону 29.04.2020г.Когда я получу деньги...

     Переглянути відповідь

    Смоквіна Світлана Володимирівна ( 2 травень 2020)

    Добрий день Звертається до вас за порадою Світлана, вчитель початкових класів. Я пенсіонерка. Мені назначена пенсія достроково, у 45 років, згідно ст.55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи». Відношусь до ІІ категорії (евакуйована з 10 – кілометрової зони відчуження у 1986 році). Чи розповсюджується на мене п.1 – 2ч. Прикінцевих положень Закону України « Про повну загальну освіту» (набрав чинності 18.03.2020).? Зокрема,у ч 2 ст. 22 цього Закону зазначено: Педагогічні працівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, працюють на основі трудових договорів, що укладаються строком від одного до трьох років. У ч. 3 Прикінцевих положень зазначено: таких працівників треба звільнити до 1 липня 2020 р. і водночас укласти з ними договір строком на один рік. Якщо не погоджуються – звільнити. Чи підпадаю я під цю процедуру «Звільнення – укладання контракту», якщо мені зараз 55 років і я не досягла пенсійного віку?

     Переглянути відповідь

    Наталія Данілова (20 квітень 2020)

    Доброго дня. На підприємстві в штатному розписі є посада газозварника без розряду (довідник кваліфікаційних характеристик передбачає розряди від 2 до 8). Працівники приймаються на роботу на посаду газозварник без встановлення розряду і в подальшому розряди їм не встановлюються і не змінюються. Чи не є це порушенням законодавства і якщо так то як виправити ситуацію.

     Переглянути відповідь

    Вікторія (13 квітень 2020)

    Доброго дня. ТОВ має графік роботи з 8.30 до 17.00. В штаті є два водія. Чи можна встановити ім віддмінний від встановленого на підприємстві графік роботи - початок робочого дня – 7:50; - обідня перерва – з 12:00 до 13:30; - закінчення робочого дня – 17:20.? Можна оформити це як зміну істотних умов праці?

     Переглянути відповідь

    Олег (11 квітень 2020)

    1) Чи підлягає державній реєстрації право оренди нерухомого майна, якщо договір оренди укладений на рік ? 2) Чи підлягає державній реєстрації купівля-продаж автотранспорту ?

     Переглянути відповідь

    Наталя ( 9 квітень 2020)

    Чи є конфіденційними результати атестації працівників? Дякую

     Переглянути відповідь

    Наталья ( 2 квітень 2020)

    Добрий раЦнок! Моя мама працює вихователем в НВК, садочок стоїть окремо від школи. Вона пенсионер. Чи має право директор школи, керуючись Законом України "Про середню загальну освіту" наполягати на тому, щоб вона підписувала трудовий контракт?. Але ж вона, вихователь, а не вчитель.

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають:

   ↑ Вгору