Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Зкорочення / звільнення

   Зкорочення / звільнення #109641

   Питання від Виталий (14 травень 2020):
   Добрий день. Чи є підставою відсутність фінансування з місцевого бюджету,для вимоги написання заяви на звільнення,за згодою сторін? Дякую.

   Ответ юриста (18 травень 2020) :

   Доброго дня! змусити Вас звільнитися ні хто не має право, якщо це звісно не звільнення з ініціативи роботодавця відповідно до трудового законодавства. Тобто відсутність фінансування це не є підставою для звільнення з ініфіативи роботодавця. Якщо таке звільнення буде здійснено примусово, це можно оскаржити в суді, з поновленням на роботі, а також з відшкодуванням заробітної плати за період простою (вимушеного звільнення) та заборгованості по виплаті заробітної плати, якщо таке мало місце.

   Зкорочення / звільнення, інші питання

    Тетяна (26 травень 2020)

    Хто з членів ПК має " імунітет' при звільненні . Лише голова ПК чи всі члени виборного органу ( заступник, секретар) ? Керівники закладу , на жаль, не можуть дати конкретну відповідь на запитання . Буду дуже вдячна за відповідь .

     Переглянути відповідь

    Людмила (25 травень 2020)

    Припинено діяльність школи рішенням райради від 19.03.2020 шляхом приєднання та створення на його базі філії опорного закладу. Ніяких конкретних дат в документі немає, сказано до 01.09.2020. В зв'язку з цим виникають питання: 1. З якого числа звільняти директора школи? З якого числа приймати його і на яку посаду? Хто повинен писати наказ? 2. Яким числом в трудових книжках працівників писати про зміну назви школи?

     Переглянути відповідь

    Катерина (18 травень 2020)

    Доброго дня. Чи можуть зкоротити вихователя з вищою дошкільною освітою,якщо за планом в садочку потрібно набирати ясельну групу,а дітей такого віку не набирають і в садочку більша частина вихователів не має дошкільної освіти.

     Переглянути відповідь

    Виталий (14 травень 2020)

    Добрий день. Чи є підставою відсутність фінансування з місцевого бюджету,для вимоги написання заяви на звільнення,за згодою сторін? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Світлана ( 6 травень 2020)

    Добрий день! Я працюю на підприємстві, яке має загоргованісь по зарплаті декілька місяців. В березні робітників перевели на роботу на інше підприємство (реорганизація в іншу юридичну особу без права наступництва). На сьогодні (травень) маю заборгованість за три з половиною місяці, два з яких вже на новоутвореному підприємстві. Маю намір звільнитися. За досвідом людей, які звільнилися раніше, заборгованість вони вимагали через суд. Хочу запитати: чи можу я в даному випадку звільнитися по частині 3 ст. 38 за невиконання трудового законодавства, чи ні? І взагалі, чи має спосіб звільнення значення для отримання заборгованності через суд? Дуже вдячна Вам за відповідь!

     Переглянути відповідь

    Надія ( 6 травень 2020)

    Доброго дня. Звертаюся до вас із проханням стосовно переведення учителів-пенсіонерів на строкові контракти. Звати мене Надія, учитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи. 14 травня 2020 року я матиму пятдесят дев"ять з половиною років і отримаю право виходу на пенсію. Чи правомірно перевести мене до 1 липня на строковий контрак і як це повинно відбуватися без порушення діючого заканодавства? Чи мають право попередити мене про зміну умов праці, якщо я ще не пенсіонер?

     Переглянути відповідь

    Вікторія (13 квітень 2020)

    Доброго дня. Я перебуваю у декретній відпустці. Три роки дитині 25.04. Буду звільнятися за згодою сторін і ставати на облік в Центр зайнятості. Підкажіть, якщо день звільнення 25.04 припадає на вихідний, коли правильніше розрахуватись 24.04 чи 27.04. І чи вплине день звільнення на розмір виплат в ЦЗ.

     Переглянути відповідь

    Вікторія (13 квітень 2020)

    Доброго дня. ТОВ має намір скоротити 1 штатну одиницю водія із 2 існуючих, про що працівнику було вручено повідомлення. Через два тижні після вручення повідомлення він пішов служити до ЗСУ за контрактом на 3 роки. Чи можемо ми провести його скорочення під час його перебування в лавах ЗСУ?

     Переглянути відповідь

    Александр ( 2 квітень 2020)

    Здравствуйте, я работаю в теплосети машинистом котлов, был принят на отопительный сезон 2019-2020 г. с 16.10.19 и меня собираются уволить с 10.04.20 по окончании срока трудового договора. В этот год работодатель отказывает предоставить отпуск перед увольнением. Законно ли это ? И как это повлияет на обращение в центр занятости, на выплаты ( ведь в условиях карантина работу найти маловероятно ) ? С отпуском у меня стаж за последние 12 месяцев до регистрации на бирже труда превышает 6 месяцев, а без не хватает 6 дней, или сейчас считается по другому. Заранее спасибо!

     Переглянути відповідь

    Людмила (31 березень 2020)

    Доброго дня,знаходжусь в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років,від колег дізналась,що фірму закривають!Мені вислали мою трудову книжку по Новій Пошті,звільнили за власним бажанням фактично тим числом коли,я, повинна була виходити на роботу з декретної відпустки, листопад 2020!.Ніяких заяв,я, не писала, і нічого не підписувала, письмових повідомлень про ліквідацію підприємства теж не було!Навіть не зателефонували,і не попередили,Як мені діяти в цій ситуації?

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають:

   ↑ Вгору