Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Інше

   Інше #109692

   Питання від Вадим (23 червень 2020):
   Чи має право комунальне підприємство запровадити посаду начальника адміністративно-господарського відділу (у складі юристів, секретаря, інженеера МТЗ тощо) та який код згідно КП

   Ответ юриста (25 червень 2020) :

   Доброго дня! У законодавстві поняття «штатний розпис» згадується в ч. 3 ст. 64 Господарського кодексу, де йдеться про те, що підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис. Штатний розпис затверджують у процесі створення організації, а потім, як правило, на кожен наступний рік — навіть, якщо жодних змін не вносили. Якщо упродовж строку дії до штатного розпису вносили зміни, то його перезатверджують у новій редакції. Попередній штатний розпис наказом визнають таким, що втратив чинність. У классификаторі професій є посада Начальника господарського відділу код 1239 за цим кодом можна створити похідну назву додавши слово "адміністративний", тобто за кодом 1239 буде новоутворена посада начальник адмііністративно-господарського відділу.

   Інше, інші питання

    Ірина ( 6 липень 2020)

    Добрий день! Допоміжіть, будь ласка, розібратись з посадою "Організатор із збуту" код.3419. Чи можна застосовувати назву цієї посади на підприємстві, яке займається торгівлею будівельних матеріалів. Питання виникло тому, що у класифікаторі до цієї посади зазначно "18" Випус ДКХП. І я не можу зрозуміти, чи озаначає це , що цю посаду можна застосовувати тільки у видавничій діяльності. Дякую!

     Переглянути відповідь

    Вадим (23 червень 2020)

    Чи має право комунальне підприємство запровадити посаду начальника адміністративно-господарського відділу (у складі юристів, секретаря, інженеера МТЗ тощо) та який код згідно КП

     Переглянути відповідь

    ТАНЯ (16 червень 2020)

    ДОБРОГО ДНЯ . ПРОШУ ДОПОМОГИ В ПИТАННІ ВИПЛАТИ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ . 06/05/2020 РОКУ Я ПОДАЛА ЗАЯВКУ В ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ТАК ЯК ЗВІЛЬНИЛИ З РОБОТИ . МЕНІ ПЕРЕДЗВОНИВ СПЕЦІАЛІСТ МАЙЯ ПЕТРІВНА З ЦЕНТРА ЗАЙНЯТОСТІ ТА СКАЗАЛА ,ЩО З 6 /05/2020 РОКУ Я ВЖЕ ЗАЄРЕЄСТРОВАНА В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ . Я ЗНАЙШЛА РОБОТУ ТА ПЕРЕДЗВОНИЛА СПЕЦІАЛІСТУ ПОВІДОМИТИ, ЩО Я ЗНАЙШЛА РОБОТУ . Я СПИТАЛА ЯКІ ДІЇ МОЇ ПОДАЛЬШІ МЕНІ ПОВІДОМИЛИ ,ЩО ОФОРМЛЯТИСЯ НА РОБОТУ БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО. Я З 20/05/2020 РОКУ ОФОРМИЛАСЯ НА РОБОТУ . ТАК ЗА ЦІ 16 ДНІВ ТАК І НІЧОГО НЕ ОТРИМАЛА . ДЗВОНЮ СПЕЦІАЛІСТУ КОЛИ Я ЗМОЖУ ОТРИМАТИ СВОЇ ВИПЛАТИ НА МЕНЕ НАКРИЧАЛИ І СКАЗАЛА,ЩО В ДАНИЙ МОМЕНТ НАХОДИТЬСЯ В ОТПУСКУ І НЕТУРБУВАТИ ЇЇ ТА ПЕРЕДЗВОНИТИ НА СЛІДУЮЧІЙ НЕДІЛІ. ДЗВОНЮ Я ЧЕРЕЗ НЕДІЛЮ МЕНІ ВІДПОВІДЬ ,ЩО ВИ ВІД МНЕ ХОЧЕТЕ ВАША СПРАВА ЗАКРИТА . ЦЕ НЕ ДО МЕНЕ ВІДПОВІЛА МАЙЯ ПЕТРІВНА ТА КИНУЛА ТРУБКУ. ЩО РОБИТИ ГАРАЧА ЛІНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ КУДИ МОЖЛИВО ЗВЕРНУТИСЯ ?

     Переглянути відповідь

    Андрий ( 7 червень 2020)

    Здравствуйте если пойти работать в школу в качестве преподавателя на полную занятность с дипломом бакалавра, призовут ли в армию или есть возможность получения отсрочки по работе? Дают ли ее с дипломом бакалавра?

     Переглянути відповідь

    ОЛЬГА (28 травень 2020)

    Дайте, будь ласка, відповідь на питання щодо припинення безстрокового трудового договору та укладення строкового договору з педагогом. Якщо вчитель отримує призначену достроково у 50 років пенсію за віком як мати дитини-інваліда дитинства, але пенсійного віку не досягла, чи підлягає вона переводу на строковий договір?

     Переглянути відповідь

    Александр (15 травень 2020)

    Законны ли действия охраны частного предприятия по досмотру личных вещей и обыску сотрудника предприятия, который "вызывает подозрение"? Охрана частная, т.е. не является спец.уполномоченным субъектом, наделенным правом проводить / дублировать действия правохоронных органов. При трудоустройстве на частное производственное предприятие был ознакомлен под подпись с Правилами внутреннего трудового распорядка, Должностной инструкцией, Коллективным договором. Никакой информации, тем более ознакомления с инструкциями, положениями либо прочими распоряжениями администрации предприятия о личном досмотре и обыске не было сказано (подписано). Как будут квалифицироваться мои действия, в случае отказа подчиниться незаконным требованиям охраны и оказания сопротивления? Какую доказательную базу собирать для подачи иска в суд о незаконных действиях охраны, распоряжения администрации частного предприятия, которое я в глаза не видел, получения моральной и материальной компенсации.

     Переглянути відповідь

    Алёна (13 травень 2020)

    Добрый день! Подскажите пожалуйста, в какой период времени, выплачивается пособие по безработице, если стала в центр занятости 17.04.2020 года? Спасибо

     Переглянути відповідь

    Евгений ( 5 травень 2020)

    Здравствуйте! Я стал на биржу1. 04.2020г.отметка была по телефону 29.04.2020г.Когда я получу деньги...

     Переглянути відповідь

    Смоквіна Світлана Володимирівна ( 2 травень 2020)

    Добрий день Звертається до вас за порадою Світлана, вчитель початкових класів. Я пенсіонерка. Мені назначена пенсія достроково, у 45 років, згідно ст.55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи». Відношусь до ІІ категорії (евакуйована з 10 – кілометрової зони відчуження у 1986 році). Чи розповсюджується на мене п.1 – 2ч. Прикінцевих положень Закону України « Про повну загальну освіту» (набрав чинності 18.03.2020).? Зокрема,у ч 2 ст. 22 цього Закону зазначено: Педагогічні працівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, працюють на основі трудових договорів, що укладаються строком від одного до трьох років. У ч. 3 Прикінцевих положень зазначено: таких працівників треба звільнити до 1 липня 2020 р. і водночас укласти з ними договір строком на один рік. Якщо не погоджуються – звільнити. Чи підпадаю я під цю процедуру «Звільнення – укладання контракту», якщо мені зараз 55 років і я не досягла пенсійного віку?

     Переглянути відповідь

    Наталія Данілова (20 квітень 2020)

    Доброго дня. На підприємстві в штатному розписі є посада газозварника без розряду (довідник кваліфікаційних характеристик передбачає розряди від 2 до 8). Працівники приймаються на роботу на посаду газозварник без встановлення розряду і в подальшому розряди їм не встановлюються і не змінюються. Чи не є це порушенням законодавства і якщо так то як виправити ситуацію.

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають

   ↑ Вгору