Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Інше

   Інше #109737

   Питання від Марина (26 липень 2020):
   Підкажіть будь ласка, зараз знаходжуся у щорічній відпустці з подальшим звільненням за угодою сторін, чи можу я офіційно влаштуватися на роботу по трудовій будучи ще у відпустці?

   Ответ юриста (28 липень 2020) :

   Доброго дня! Так можна, але це буде робота не основна, оскільки на основній роботі Ви знаходитесь у відпусці, а буде робота за сумісництвом. Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації або в громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.

   Інше, інші питання

    Сергей ( 5 серпень 2020)

    Здравствуйте. Не могу найти в справочниках код и описание профессии "оператор электрического тестера" или "оператор роб-теста". Буду благодарен за ссылку хотя бы на наиболее близкую профессию по духу. Заранее спасибо.

     Переглянути відповідь

    Марина (26 липень 2020)

    Підкажіть будь ласка, зараз знаходжуся у щорічній відпустці з подальшим звільненням за угодою сторін, чи можу я офіційно влаштуватися на роботу по трудовій будучи ще у відпустці?

     Переглянути відповідь

    Елена (16 липень 2020)

    Добрый вечер! Сегодня мне предложили работу в центр занятости, куда добираться мне нужно двумя маршрутами и время поездки в одну сторону около 1-1,5 часа. Подскажите, является ли это уважительная причина отказа от работы?

     Переглянути відповідь

    Ірина ( 6 липень 2020)

    Добрий день! Допоміжіть, будь ласка, розібратись з посадою "Організатор із збуту" код.3419. Чи можна застосовувати назву цієї посади на підприємстві, яке займається торгівлею будівельних матеріалів. Питання виникло тому, що у класифікаторі до цієї посади зазначно "18" Випус ДКХП. І я не можу зрозуміти, чи озаначає це , що цю посаду можна застосовувати тільки у видавничій діяльності. Дякую!

     Переглянути відповідь

    Вадим (23 червень 2020)

    Чи має право комунальне підприємство запровадити посаду начальника адміністративно-господарського відділу (у складі юристів, секретаря, інженеера МТЗ тощо) та який код згідно КП

     Переглянути відповідь

    ТАНЯ (16 червень 2020)

    ДОБРОГО ДНЯ . ПРОШУ ДОПОМОГИ В ПИТАННІ ВИПЛАТИ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ . 06/05/2020 РОКУ Я ПОДАЛА ЗАЯВКУ В ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ТАК ЯК ЗВІЛЬНИЛИ З РОБОТИ . МЕНІ ПЕРЕДЗВОНИВ СПЕЦІАЛІСТ МАЙЯ ПЕТРІВНА З ЦЕНТРА ЗАЙНЯТОСТІ ТА СКАЗАЛА ,ЩО З 6 /05/2020 РОКУ Я ВЖЕ ЗАЄРЕЄСТРОВАНА В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ . Я ЗНАЙШЛА РОБОТУ ТА ПЕРЕДЗВОНИЛА СПЕЦІАЛІСТУ ПОВІДОМИТИ, ЩО Я ЗНАЙШЛА РОБОТУ . Я СПИТАЛА ЯКІ ДІЇ МОЇ ПОДАЛЬШІ МЕНІ ПОВІДОМИЛИ ,ЩО ОФОРМЛЯТИСЯ НА РОБОТУ БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО. Я З 20/05/2020 РОКУ ОФОРМИЛАСЯ НА РОБОТУ . ТАК ЗА ЦІ 16 ДНІВ ТАК І НІЧОГО НЕ ОТРИМАЛА . ДЗВОНЮ СПЕЦІАЛІСТУ КОЛИ Я ЗМОЖУ ОТРИМАТИ СВОЇ ВИПЛАТИ НА МЕНЕ НАКРИЧАЛИ І СКАЗАЛА,ЩО В ДАНИЙ МОМЕНТ НАХОДИТЬСЯ В ОТПУСКУ І НЕТУРБУВАТИ ЇЇ ТА ПЕРЕДЗВОНИТИ НА СЛІДУЮЧІЙ НЕДІЛІ. ДЗВОНЮ Я ЧЕРЕЗ НЕДІЛЮ МЕНІ ВІДПОВІДЬ ,ЩО ВИ ВІД МНЕ ХОЧЕТЕ ВАША СПРАВА ЗАКРИТА . ЦЕ НЕ ДО МЕНЕ ВІДПОВІЛА МАЙЯ ПЕТРІВНА ТА КИНУЛА ТРУБКУ. ЩО РОБИТИ ГАРАЧА ЛІНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ КУДИ МОЖЛИВО ЗВЕРНУТИСЯ ?

     Переглянути відповідь

    Андрий ( 7 червень 2020)

    Здравствуйте если пойти работать в школу в качестве преподавателя на полную занятность с дипломом бакалавра, призовут ли в армию или есть возможность получения отсрочки по работе? Дают ли ее с дипломом бакалавра?

     Переглянути відповідь

    ОЛЬГА (28 травень 2020)

    Дайте, будь ласка, відповідь на питання щодо припинення безстрокового трудового договору та укладення строкового договору з педагогом. Якщо вчитель отримує призначену достроково у 50 років пенсію за віком як мати дитини-інваліда дитинства, але пенсійного віку не досягла, чи підлягає вона переводу на строковий договір?

     Переглянути відповідь

    Александр (15 травень 2020)

    Законны ли действия охраны частного предприятия по досмотру личных вещей и обыску сотрудника предприятия, который "вызывает подозрение"? Охрана частная, т.е. не является спец.уполномоченным субъектом, наделенным правом проводить / дублировать действия правохоронных органов. При трудоустройстве на частное производственное предприятие был ознакомлен под подпись с Правилами внутреннего трудового распорядка, Должностной инструкцией, Коллективным договором. Никакой информации, тем более ознакомления с инструкциями, положениями либо прочими распоряжениями администрации предприятия о личном досмотре и обыске не было сказано (подписано). Как будут квалифицироваться мои действия, в случае отказа подчиниться незаконным требованиям охраны и оказания сопротивления? Какую доказательную базу собирать для подачи иска в суд о незаконных действиях охраны, распоряжения администрации частного предприятия, которое я в глаза не видел, получения моральной и материальной компенсации.

     Переглянути відповідь

    Алёна (13 травень 2020)

    Добрый день! Подскажите пожалуйста, в какой период времени, выплачивается пособие по безработице, если стала в центр занятости 17.04.2020 года? Спасибо

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають

   ↑ Вгору