Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Інше

   Інше #111016

   Питання від Елена ( 3 грудень 2021):
   Добрый день! Скажите пожалуйста , моду ли я стать на биржу труда, если я негде не работала официально и после школы не поступала некуда.

   Ответ юриста ( 3 грудень 2021) :

   Доброго дня! Звісно стати на облік Ви можете. Відповідно до ст. 43 Закону України "Про зайнятість населення" статусу безробітного може набути: 1) особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи; 2) особа з інвалідністю, яка не досягла встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю"; 3) особа, молодша 16-річного віку, яка працювала і була звільнена у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, зокрема припиненням або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності (штату) працівників. 2. Статус безробітного надається зазначеним у частині першій цієї статті особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у територіальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Оскільки у Вас не має здобутої професії ні по трудовій а ні по диплому, Вам будуть пропонувати вакансії/роботу, які не потребують ні якої кваліфікації (наприклад двірник і.т.і.) або запропонують пройти навчання від центру зайнятості.

   Інше, інші питання

    Сергей ( 8 серпень 2022)

    С февраля сижу дома, завод Фрунзе частично работает. Двух третьих мне не платят, хотя официально по трудовой устроен. Кого выводят,кого нет. Скажите пожалуйста это официально?

     Переглянути відповідь

    Любовь ( 4 серпень 2022)

    Здравствуйте, могут ли снять с учёта, если не принесли своё резюме,а остальные документы принесла

     Переглянути відповідь

    Олена ( 2 серпень 2022)

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можу я, працюючи офіційно на підприємстві (публічне акціонерне товариство), відкрити ФОП?

     Переглянути відповідь

    Світлана (10 липень 2022)

    Чи має право працівник відмовитись від відрядження під час військового стану?

     Переглянути відповідь

    Андрій ( 9 липень 2022)

    Добрий день. Наше підприємство займається виготовленням біопалива для населення, а саме паливні брикети та гранули з відходів деревини. Клієнтами є як приватні господарства , так і невеликі підприємства (наприклад, пекарні). В штаті 4 людини. Чи маємо право на відстрочку від мобілізації працюючи в даній сфері, адже підприємство відноситься до таких, що задовольняють потреби населення. Чи відноситься наше підприємство повноцінно до паливно-енергетичного комплексу?

     Переглянути відповідь

    Свєта ( 7 липень 2022)

    Добрий день.Я працюю в ОМС на посаді бухгалтера по трудовому договору.Я прийшла в січні конкурс ще не проходила.На посаду я була одна на даний момент вийшов закон від 20.05.2022 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» Закон № 2259, яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» і врегульовано питання призначення на посади державної служби громадян України протягом воєнного стану. Я маю вислугу і надбавку,але мені не платять .Так як відділ кадрів чекає розяснення по закону.Надайте мені відповідь.Дякую.

     Переглянути відповідь

    Тетяна ( 4 липень 2022)

    Добрий день. Чи потрібно чоловікам в теперешній час брати дозвіл у військоматі на проїзд в іншу область України? Наприклад: Рівне-Чернігів? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Василь ( 1 липень 2022)

    У статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 16, ст. 255 із наступними змінами) Доброго дня.ПИТАННЯ ТАКЕ:Батько 70 років,інвалід 2 групи пожиттєво ,мама 3 групи теж пожиттєво чи можуть мене мобілізовати в армії??? Чи треба робити документи про опіку над батьком?? Дякую

     Переглянути відповідь

    Катерина (20 червень 2022)

    Добрий день. Моє питання стосується закону про мобілізацію жінок. Є перелік професій, які внесли до і список військовозобов’язаних. В цей перелік входить і психологія. Я маю диплом перукаря і диплом про вищу освіту за спеціальністю "Початкове навчання. Практична психологія" та здобула кваліфікацію вчителя початкової школи, практичного психолога у закладах освіти. Чи зобов'язана я буду ставати на облік як військовозобов’язана?

     Переглянути відповідь

    Іван (15 червень 2022)

    Доброго дня, мене взяли в ЗСУ я в армії ніколи не служив + болить спина, медогляд я навіть не проходив вони взяли і записали що я здоровий, і у мене є обхід уже паро років за тещею (жінки мама) вона інвалід другої групи, жінка кожен день ходить на роботу, діти ще вчуться, перше я хоть тут на місті був, кожен день приїжав додому, а інколи навіть в день дома був і міг дивитись за тещею, а тепер мене хочуть відправити дальше. Чи мають вони на це право?І кричить говорить що посадить в тюрму

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Часто шукають

   ↑ Вгору