UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Інше

Інше #111610

Питання від Оксана (14 листопад 2023):
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи можу я відмовитися від класного керівництва серед навчального року? Директор вимагає від мене оформлення класної кімнати, але кошти при цьому не виділяються. Виходить, що я маю робити це власним коштом. Яку причину я можу вказати у заяві про відмову від класного керівництва? Дякую за відповідь!

Ответ юриста ( 3 грудень 2023) :

Доброго дня! Відповідно до законодавства, посада класного керівника добровільна і вчитель може відмовитися від своїх обов’язків в будь-який час. Але перш ніж звільнятися слід переглянути умови вашого Трудового договору, якщо він є, та Посадової інструкції, адже там можуть бути зазначені умови роботи та звільнення з посади класного керівника. Якщо таких документів не має або ними не передбачені підстави та умови звільнення з посади, отже перешкод для звільнення від класного керівництва у Вас немає. В заяві про звільнення можете написати просто «за власним бажанням». Документи, що визначають права та обов’язки класного керівника: найповніший перелік прав та обов’язків класних керівників можна знайти у «Положенні про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти». Окремі аспекти діяльності класних керівників регулюються законами: «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та Конституцією України (оскільки класний керівник відповідає за дотримання прав дітей у класі). Не менш важливими для ознайомлення є внутрішні правила розпорядку школи, посадова інструкція та Статут школи (фіксують додаткові правила або їх трактування освітнім закладом).

Інше, інші питання

  Галина (10 травень 2024)

  Професія "Склодув" відсутня в ЕТКД. Чи користуватися в роботі?

   Переглянути відповідь

  Анна (24 квітень 2024)

  Доброго дня. Цікавить таке питання,чи має право на відстрочку чоловік у якого на утриманні троє дітей: перша дитина від попереднього шлюбу (сплачує аліменти),друга дитина від неофіційного першого шлюбу дружини (але дитина записана на батька,участі не приймає) і третя дитина спільна від теперішнього шлюбу

   Переглянути відповідь

  Марина (31 березень 2024)

  Добрый день. Мне осталось 12 месяцев до выхода на пенсию. Хочу поменять работу, при этом стать на учёт в центр занятости. Не отразится ли в будущем это на размер пенсии?

   Переглянути відповідь

  Світлана (26 березень 2024)

  Д.день! Норма робочого часу вчителя-дефектолога 18 годин на тиждень . Просимо вас надати нормативну-правову базу відпрацювання робочого часу вчителя-дефектолога, який працює в Медичній установі.

   Переглянути відповідь

  Наталія (25 березень 2024)

  Доброго дня. Державний заклад перебуває на стадії реорганізації шляхом приєднання до нової установи. Уже необхідно попереджати працівників про зміну умов праці та готувати штатний розпис для новоствореної установи. Підскажіть будьласка штатний розпис новоствореної установи повинен складатись лише з вакансій і через два місяці туди переводити людей чи зразу можна формувати штити з окладами персоналу, адже люди мають персональні надбавки і доплати, які значно впливають на фонд оплати праці затверджений штитним розписом? Дякую.

   Переглянути відповідь

  Ольга (15 березень 2024)

  Цікавить відповідь на таке питання. У грудні 2020 року отримала диплом магістра. У 2024 році атестуюся як вчитель початкових класів, але не маю курсів з підвищення кваліфікації за 2021 рік(за 2022 і 2023 роки маю 295 годин). Чи можу у такому випадку бути проатестована на II категорію?

   Переглянути відповідь

  Світлана (13 березень 2024)

  Доброго дня. На нашому підприємсві цех "А" з'єднують із цехом "Б" і утворюють цех із назвою "В". Посади фасувальник-пакувальник цеху "А" змінюються на посади фасувальник-пакувальник цеху "В". Як оформляти правильно: а) наказом про переведення на посаду в інший цех за згодою працівника (ч.1ст.32 КЗП) чи наказом про зміну назви цеху (без згоди працівника) (ч.2 ст.32 КЗП)?

   Переглянути відповідь

  Наталія (21 лютий 2024)

  Доброго дня! Чи може медична сестра ліцею суміщати виконання обов'язків вихователя по підвозу дітей? Та чи можна її тарифікувати як педагогічного працівника? Дякую.

   Переглянути відповідь

  Наталія (12 лютий 2024)

  Добрий день. Чи має право підприємство самостійно присвоїти ( раніше не було взагалі) робітникам розряди? При присвоєнні розрядів керуємось ДКХП. Якщо в ДКХП професія не розподіляється на розряди, як бути?

   Переглянути відповідь

  Наталія (12 лютий 2024)

  Добрий день. Плануємо присвоїти розряди робітникам підприємства. Чи маємо ми право самостійно присовїти розряди робітникам ? ( за погодженням з представником трудового колектива) розробити Положення про присвоєння розрядів , внести відповідні дані в колективний договір. створити комісію, взяти за основу при присвоєнні розрядів ДКХП . Якщо в ДКХП професія не розподіляється за розрядами . як бути?

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору