Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Сокращение / увольнение

Сокращение / увольнение #31

Вопрос от Людмила ( 3 Июнь 2009):
Хочу уволиться по собственному желанию, но нахожусь в учебном отпуске. Можно ли до истечения срока учебного отпуска написать заявление? Не придется ли отрабатывать 14 дней?спасибо

Ответ юриста ( 3 Июнь 2009) :

Вы имеете право написать заявление про увольнение в любое время, это Ваше право, и ни кто его не может ограничить. При увольнении рекомендуем заявление регистрировать в канцелярии и у себя оставлять копию, в случае если отказались регистрировать в канцелярии то отправлять ценным письмом с описью вложения. Если Вы напишите заявление про увольнение за 14 календарных дней до выхода из учебного отпуска, то Вас должны уволить в день выхода на работу из учебного отпуска и произвести полный расчет. Все же рекомендуем, увольняться корректно, договориться, что Вы правильно передадите дела и все завершите, скажем в срок 2-3 дня.

Сокращение / увольнение, другие вопросы

    Ольга (11 Сентябрь 2018)

    Добрий день! Маю намір звільнитись з роботи, оскільки створено несприятливі умови праці. Виховую 2 дітей сама. З однією-одинока мати. Двом немає 14 років. Працюю викладачем. Якою статтею краще скористатись при звільненні і які виплати я отримаю? Цікавить вихідна допомога та її розмірі чи виплачується вона по статті 38 (поважна причина-догляд за дитиною до досягнення нею 14 річного віку)

    Посмотреть Ответ

    Николай (10 Сентябрь 2018)

    Добрый день. Работал семейным врачом в сельской местности, был вызван к главному врачу, и он мне сказал, что денег на зарплату мне нет и предложил написать заявление об увольнение в случае отказа угрожал уволить по статье. Я написал заявление, но теперь считаю, что это было неправильно. Как мне это обжаловать и к кому нужно обратиться?

    Посмотреть Ответ

    Елена ( 2 Сентябрь 2018)

    Ликвидировали школу. 8 августа вручили трудовую. Когда нужно встать на учёт в центр занятости. И какие выплаты будут в процентном.благодарю за ответ

    Посмотреть Ответ

    Сергій (31 Август 2018)

    Пожалуйста подскажите при оформлении командировки нужно ли подписывать лист-приглашение от стороны куда направляется командировоный? Если это не есть обязательным требованием, прошу дать ссылки на законы. Сложная ситуация на работе - бухгалтерия не дает спокойно работать требуя лист запрошення. Спасибо! С ув. Алексей

    Посмотреть Ответ

    Наталія (29 Август 2018)

    Доброго дня. Я працюю в обласній організації профспілки (юридична установа), у нас працює усього 3 особи (начальник, бухгалтер, і офісний службовець – це я) . Під час відпустки начальника я повідомила його про те, що буду звільнятись, і заяву буду писати з 20 серпня 2018 року, про що є аудіо запис на моєму телефоні. Я отримала згоду, але пізніше мене повідомили, що не можна заяву на звільнення писати датою, коли начальник у відпустці, і я повинна переписати заяву на 27.08.2018 (дата, коли начальник вийшов з відпустки). І планує звільняти мене 31.08.2018 (так, що 01.09.2018 я вже не виходжу на роботу). Чи дійсно не можна, і треа переписувати? Якщо перепишу заяву іншою датою, як це може вплинути на мене? І як все ж таки вигідніше для мене написати «за угодою сторін» чи «за власним бажанням»? Дуже дякую.

    Посмотреть Ответ

    Леся (28 Август 2018)

    Добрый день! Подскажите пожалуйста, я до 27.07.18 была на больничном по беременности и родам, по окончанию больничного явилась на работу и мне сказали что б я написала заявление на отпуск неиспользованный и в итоге по окончанию отпуска 12.08.18 мне сообщили что трудовой контракт со мной продлять не станут, контракт был так же до 12.08.18. Неужели это законно? А как же 184 статья кзпп Украины неужели она не защищает мамочек?

    Посмотреть Ответ

    Вікторія (22 Август 2018)

    Доброго вечора. Дуже потрібна порада юриста. Працюю вихователем ГПД у школі останні 10 років. Освіта неповна вища( закінчила педколедж). Під час атестації написали, що повинна вступити до ВНЗ для здобуття фахової освіти або звільнитися. Я не вступила - тепер наполягають на звільненні. Чи маю я право працювати вихователем ГПД з неповною вищою освітою? Чи правомірні дії адміністрації? Дуже дякую за відповідь.

    Посмотреть Ответ

    Любов (22 Август 2018)

    З 1986 року я працювала в школі вчителем початкових класів. В 2011 році в порядку переведення була призначена директором школи. Окрім адміністративної діяльності , я займалася ще педагогічною діяльністю. Цими днями мене мене звільнено з посади директора у звязку із закінчення трудового договору. Скажіть будь ласка, чи залишається за мною право вести педагогічну діяльність надалі за старими наказами. Чи маю право повернутися на попередню посаду (на якій я пропрацювала 25 років до призначення директором). Чи можу я залишитися взагалі без роботи? Буду вдячна за допомогу.

    Посмотреть Ответ

    Наталія (18 Август 2018)

    Доброго дня! Я була влаштована на роботу за сумісництвом. Написала заяву на звільнення за власним бажанням. Основна робота і трудова книжка до даної роботи не прив'язані. Чи потрібно мені відпрацьовувати 2 тижні при звільненні за сумісництвом? Справа в тому, що робота в основному розпочинається з приблизно з 16-00... (зміни) і закінчується приблизно після 24-00 (іноді раніше, іноді пізніше). Людина яка по графіку, повинна дочекатися експедитора, іноді навіть до ранку.... Постійні повернення додому на таксі..., дзвінки торговим... - за власний кошт!!! ... У мене насправді організм дав збій... - почалися головні болі, тиск....... У мене немає ніякого бажання більш там працювати! (...при стажуванні було трохи по-іншому...) Питала, чи є доплати за роботу вночі - сказали, що нема... Після стажування, я напевне навіть тижня не пропрацювала... Тепер мені сказали, що я обов'язково повинна відпрацювати 2 тижні... - а так я є свиня..... і що грошей мені не заплатять, якщо я невідпрацюю! Робота була пов'язана з бухгалтерією. Допоможіть будь ласка!

    Посмотреть Ответ

    Сергей (15 Август 2018)

    Доброго дня мене цікавлять виплати за звільненям згодою двох сторін ст 1.36 як повино бути встановлення виплата та нарахування .Ато це повний безлад коли я прийшов в центр зайнятості мені сказали що щас нема відомості якоїсь там поставили мене на мінемальну суми виплати і ось пройшов 3 місяць а вони кидають мені якісь копійки 700-900 гр на запитаня що це за виплати вони мене годують завтра що робити що це за країна така як тут можна жити дальше допоможіть мені з цим питанням як діяти дальше .Я звільнився за згодою сторін .

    Посмотреть Ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Другие документы

↑ Наверх