Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Технікуми Україна

Технікуми України

Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

 • Новоград-Волинський промислово-економічний технікум

  Місце навчання: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 38

  Телефон: 8 (04141) 5-50-78, 5-52-74

  Напрями навчання: - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд; - технічне обслуговування та ремонт устаткування підприємств машинобудування; - обслуговування устаткування і систем газопостачання; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік.

 • Металургійний технікум Запорізької державної інженерної академії

  Місце навчання: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71

  Телефон: 8 (061) 224-0562

  Напрями навчання: - інженерна механіка (обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств); - металургія (обробка металів тиском, виробництво сталі у конвекторах і мартенівських печах); - електротехніка (монтаж і екплуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд); - транспортні технології (організація перевезень та управління на залізничному транспорті); - залізниці та залізничне господарство (обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту).

 • Бердянський технікум харчової промисловості

  Місце навчання: Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Пролетарський, 9

  Телефон: 8 (06153) 2-36-00, 2-33-49, 2-39-41

  Напрями навчання: - експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв; - бродильне виробництво і виноробство; - фінанси; - комерційна діяльність; - зберігання, консервування та переробка плодів та овочів; - організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах; - плодоовочівництво.

 • Болехівський лісогосподарський технікум

  Місце навчання: Івано-Франківська область, м. Болехів, вул. Є. Коновальця, 34

  Телефон: 8 (034) 73-46-68

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - лісове господарство.

 • Дніпрорудненський індустріальний технікум

  Місце навчання: Запорізька обл., м. Дніпрорудне, пр-т Ентузіастів, 23

  Телефон: (06175) 7-64-04, (096) 475-3472

  Напрями навчання: - обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; - технологія підземної розробки корисних копалин; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв; - будівництво та експлуатація будівель та споруд; - економіка підприємства

 • Оріхівський сільськогосподарський технікум

  Місце навчання: Запорізька область, м. Оріхів, вул. Тимирязєва, 40

  Телефон: 8 (06141) 4-32-93, 4-35-86

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - комерційна діяльність; - організація виробництва; - механізація сільського господарства.

 • Калуський хіміко-технологічний технікум

  Місце навчання: Івано-Франківська область, м. Калуш, вул. Б. Хмельницького, 2

  Телефон: 8 (03472) 2-17-01, 2-35-69, 2-17-01

  Напрями навчання: - виробництво органічних речовин; - виробництво неорганічних речовин; - фінанси; - бухгалтерський облік; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд; - монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва; - обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем.

 • Олександрійський технікум Білоцерківського національного аграрного університету

  Місце навчання: Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Діброви, 85

  Телефон: (05235) 2-00-77

  Напрями навчання: - організація і технологія ведення фермерського господарства; - зоотехніка (зі спеціалізацією ветеринарна медицина); - бухгалтерський облік; - ветеринарна медицина

 • Луганський будівельний технікум транспортного будівництва

  Місце навчання: м. Луганськ, вул. Кірова, 62

  Телефон: 8 (0642) 52-44-31, 52-42-92, 52-41-02

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - біржова діяльність; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій; - діловодство; - правознавство; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж; - соціальна робота.

 • Луганський кооперативний технікум Луганської облспоживспілки

  Місце навчання: м. Луганськ, вул. Мічуріна, 63 А

  Телефон: 8 (0642) 65-29-43, 65-29-42, 95-23-85

  Напрями навчання: - фінанси; - банківська справа; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - товарознавство і комерційна діяльність; - програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем; - організація обслуговування населення.

 • Алчевський індустріальний технікум

  Місце навчання: Луганська область, м. Алчевськ, вул. Дунайвароська, 14

  Телефон: 8 (06442) 5-30-50

  Напрями навчання: - комерційна діяльність; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем; - оператор комп'ютерного набору; - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - ливарне виробництво чорних і кольорових металів; - обробка металів тиском; - виробництво сталі у конвекторах і мартенівських печах; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд

 • Брянківський технолого-економічний технікум

  Місце навчання: Луганська область, м. Брянка, вул. Карла Маркса, 21

  Телефон: 8 (06443) 5-15-45, 5-06-84, 5-05-84

  Напрями навчання: - виготовлення виробів із шкіри; - моделювання та конструювання виробів народного вжитку (взуття); - образотворче і декоративно-прикладне мистецтво (промислова графіка); - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - комерційна діяльність; - перукарське мистецтво і декоративна косметика; - діловодство.

 • Краснолуцький приладобудівний технікум

  Місце навчання: Луганська область, м. Красний Луч, пл. Трофімова, 1

  Телефон: 8 (06432) 2-64-53

  Напрями навчання: - економіка підприємства; - конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв; - конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки

 • Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум

  Місце навчання: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Радянський, 72

  Телефон: 8 (06452) 4-24-66, 4-42-44

  Напрями навчання: - конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки; - електронна побутова апаратура; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем та мереж; - програмування для електронно-обчислювальної техніки; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд; - монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва; - обслуговування та ремонт побутової техніки; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості; - обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів; - виробництво органічних речовин, виробництво неорганічних речовин; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - банківська справа.

 • Штерівський енергетичний технікум

  Місце навчання: Луганська область, м. Мінусинськ, вул. Кірова, 13

  Телефон: 8 (06432) 3-81-01, 3-81-02

  Напрями навчання: - монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій та енергосистем; - монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування теплових електростанцій

 • Самбірський технікум економіки та інформатики

  Місце навчання: Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7

  Телефон: (03236) 3-40-88, (03236) 3-23-78

  Напрями навчання: - розробка програмного забезпечення - економіка підприємства; - прикладна статистика; - комерційна діяльність

 • Деснянський економіко-правовий технікум при МАУП

  Місце навчання: м. Київ: вул. М. Закревського, 45б (Троєщина); пров. Межовий, 7, СШ №93 (Вітряні гори)

  Телефон: (044) 515-6163, 548-2946, (044) 223-4504

  Напрями навчання: - фінанси і кредит; - соціальна робота; - організація виробництва; - правознавство

 • Київський технікум готельного господарства

  Місце навчання: м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 26

  Телефон: (044) 228-9546, (044) 543-8619

  Напрями навчання: - готельне обслуговування; - туристичне обслуговування; - виробництво харчової продукції; - ресторанне обслуговування; - організація обслуговування населення; - правознавство; - товарознавство та комерційна діяльність; - бухгалтерський облік; - обслуговування комп’ютерних систем і мереж; - розробка програмного забезпечення; - фінанси і кредит

 • Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту імені М. Островського

  Місце навчання: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 35

  Телефон: 8 (044) 249-8597, 249-8594

  Напрями навчання: - електропостачання; - обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту (локомотиви); - монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті; - обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку на транспорті.

 • Київський технікум електронних приладів

  Місце навчання: м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 17

  Телефон: (044) 528-7153, 529-1283

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - економіка підприємства; - технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; - конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки; - радіотехнічні вимірювання; - конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв; - діловодство; - розробка програмного забезпечення

← CtrlCtrl →
Стр. 2 з 11
↑ Вгору