UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Методи управління персоналом
  5. Ознаки поганого керівництва

Ознаки поганого керівництва

15.11.2018 458Автор: Лоліта Платошкіна
Ознаки поганого керівництва

Ознаки поганого керівництва

15.11.2018     458Автор: 

Кожний, поважаючий себе керівник, повинен аналізувати свою роботу і постійно її корегувати. Виток бажання покращити своє керівництво береться з бажання розвиватися та вдосконалювати свої лідерські навички, свою компанію. Від лояльності лідерських якостей спеціаліста залежить робота усього колективу. А, як відомо, керівник може і надихнути, і навпаки відбити усіляке бажання приходити на роботу. Якщо ви самостійно хочете перевірити себе та свої лідерські навички, то уважно придивіться до наступних ознак поганого керівництва, можливо вони вам підкажуть, що вам необхідно скорегувати у подальшій роботі.

Погане керівництво може стати явною причиною масового звільнення спеціалістів з компанії, порушень багатьох внутрішніх правил, які призводять до хаузу всередині колективу, та тупикових ситуацій вирішення завдань та питань.

Ознаки поганого керівництва

Однією з явних ознак поганого керівництва є вибір начальником авторитарного способу керівництва, коли вирішальне слово закріплене за директором, а рішення всіх інших робітників нехтуються. Авторитарний стиль керування не дає всім членам команди розвиватися, тому що їм приходиться існувати у постійному стресі.

Яскравою ознакою поганого керівництва є привласнення колективних ідей собі. Це дуже демотивує колектив та окремих його членів, чиї ідеї були привласнені. Уявіть, якщо сьогодні ці робітники з радістю генерували їх та погоджувались ними ділитися, то наступного разу вони навіть не захочуть приймати участь у пошуку нових ідей а стратегій.

Робітники перестають поважати керівника, який перевищує голос, коли щось йде не по його плану, чи хтось робить помилку у своїй роботі. Такий начальник показує поганий приклад та формує негативний авторитет для себе в подальшому. Не дозволяйте собі виходи з рівноваги та перевищувати голос на своїх робітників, особливо в присутності усього колективу.

Явною ознакою поганого керівництва є видумування дивних необґрунтованих правил. Правила повинні бути в кожному колективі, але вони мають бути лояльними та чесними по відношенню до членів колективу. Коли правила необґрунтовані та навіть смішні, то у колективу виникають підозри шо до цілісності їх виконування. Тому і, знову ж таки, валиться авторитет.

Якщо хочете зберегти гарні стосунки в колективі позбудьтесь ознак поганого керівництва та виховуйте в собі лише позитивні лідерські якості.

Читайте також

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Вгору