Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Криму. Сфера послуг

ВНЗ Криму. Сфера послуг

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Сімферопольський економіко-гуманітарний інститут

  Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Беспалова, 31-а.

  Факультети - документознавство та інформаційна діяльність; - економіка підприємства.

 • Кримський інженерно-педагогічний університет

  Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, пер. Учбовий, 8

  Факультети - інформатики; - економічний; - кримськотатарської і турецької філології; - інженерно-технологічний; - психолого-педагогічний; - мистецтв; - історико-філологічний

 • Кримський агротехнологічний університет

  Адрес: АР Крим, м. Сімферополь, п. Аграрне

  Факультети - агрономічний; - механізації виробництва і технології переробки с./г. продукції; - економічний; - землеустрою та геодезії; - ветеринарної медицини; - лісового, садово-паркового і мисливського господарства

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору