UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Актуальный рейтинг украинских зарплат

Актуальный рейтинг украинских зарплат

20.09.2018 432Автор: Олександр Мавлідінов
Актуальный рейтинг украинских зарплат

Актуальный рейтинг украинских зарплат

20.09.2018     432Автор: 

Пока весь мир, «переваривает» данные, прозвучавшие на всемирном экономическом форуме, согласно которых, уже через четыре года, такие глобальные изменения, как возможная потеря каждого второго рабочего места, коснутся мировой рынок труда, Jobs.ua предлагает взглянуть на проблемы, актуальные для рынка отечественного.

Как показал мониторинг рабочих предложений в стране и уровня оплаты труда, наиболее высокооплачиваемыми работниками, ожидаемо остаются программисты и разработчики приложений. При высокой квалификации этих специалистов и налаженном потоке заказов, они зарабатывают суммы, начиная от 50 000 грн в месяц.

На второе место можно поставить профессии водителя, но обязательно, с собственным транспортом, и специалистов, умеющих ремонтировать железнодорожные вагоны. В этом направлении, опытным работникам готовы платить от 25 000 гривен.

Финансисты в крупных компаниях могут рассчитывать на зарплаты от 13 до 15 тыс. грн/месяц. Горняки, энергетики, машиностроители и работники, занятые в агробизнесе, имеют много шансов трудоустроиться на заработные платы от 5 000 грн до 11 000 грн.

Среднестатистический строитель, сегодня может получать от 3 000 до 5 000 грн.

Наибольшим спросом среди профессий в Украине сегодня пользуются представители таких специальностей, как слесаря, электромонтеры, швеи, трактористы и самые разные квалифицированные рабочие на производство. Нафоне огромного числа рабочих предложений, заявок на такие работы все еще крайне мало, хотя работодатели готовы серьезно переплачивать, по-настоящему хорошим спецам.

В то же время, те украинцы, кто имеет знания и опыт в перечисленных выше специальностях в своем большинстве, зарабатывают вдали от родины, поскольку зарплатные предложения, например, в той же Польше, в несколько раз превышают самые смелые суммы, которые готовы платить отечественные наниматели.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору