UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Додаткова освіта
  5. Безкоштовні онлайн-курси для українців – а ви готові опанувати щось нове?

Безкоштовні онлайн-курси для українців – а ви готові опанувати щось нове?

6.04.2022 1104
Безкоштовні онлайн-курси для українців – а ви готові опанувати щось нове?

Безкоштовні онлайн-курси для українців – а ви готові опанувати щось нове?

6.04.2022     1104

Скажіть собі «Годі!», якщо ви досі не змогли приборкати залежність від новин. Краще перевести свою увагу на якусь діяльність, а не безцільно гортати стрічку новин, погоджуєтесь? Про те, як брати під контроль свою увагу, ми говорили у статті Бійцям офісного фронту: як не втрачати продуктивність. А зараз давайте поговоримо про безкоштовні онлайн-курси для українців. А їх, повірте, вистачає.

Платформи, які зробили безкоштовними безліч лекцій та курсів

Чимало платформ пішли назустріч українцям, адже з фінансами зараз у багатьох скрутно. Що це за платформи? Подамо їх для зручності у вигляді списку:

  • Prometheus – тут ви знайдете безкоштовні онлайн-курси від інформаційної гігієни та новітньої історії України до основ програмування, машинного навчання та аналізу даних;
  • Creative Practice – на цій платформі до вашої уваги чимало онлайн-курсів, які можуть прокласти вам шлях до дуже перспективних сучасних професій. Приміром, опанування програми After Effects (навчальний курс «After Effects») відкриє вам перспективи кар’єри моушн-дизайнера, а це вкрай затребувана професія, а після війни стане ще затребуванішою. Чому? Тому що потрібно буде робити багато реклами про нові послуги, можливості, компанії і т.д. А в процесі створення рекламних роликів моушн-дизайнерам відводиться великий об’єм робіт. Або, наприклад, курси по вебдизайну («Основи вебдизайну», «Курси Photoshop»). Вебдизайнери теж потрібні скрізь і всюди, чи не так? І це ми згадали тільки декілька корисних онлайн-курсів, а їх набагато більше. І всі вони, зауважимо, безкоштовні;
  • Платформа Wisecow, тобто «Мудра корівка», якщо українською, привабить більше гуманітаріїв, ніж людей з технічним складом розуму. Ви можете прослухати тут безкоштовні лекції з журналістики, моди, історії, мистецтва, кіно та літератури. Приміром, ось деякі з них: «1917 – рік, який змінив усе», «Історія Західної України», «Українська література в іменах», «Голлівудський Ренесанс», «100 уроків українського мистецтва за 100 хвилин»;
  • «ВУМонлайн» – усі матеріали, зібрані на платформі, є безкоштовними. Ця платформа, до слова, може стати справжнім спасінням для українців, які прагнуть змін як у власному житті, так і в житті своєї громади та країни. Назви і спрямованість онлайн-курсів промовляють самі за себе: «Економічна грамотність громадянина», «Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив», «Волонтерські команди: мрія чи реальність». Також ви зможете дізнатися, для чого державі потрібен парламент та депутати, як не пустити податки на вітер тощо;
  • «Кампстер» – ще одна цікава інтерактивна платформа для навчання онлайн. На ваш вибір – понад два десятки навчальних курсів, щоб охочі до нових знань могли опанувати програмування, маркетинг, мистецтво тайм-менеджменту, копірайтинг і не тільки.

Як бачимо, багатьом українцям знайдеться, чим зайнятися, навіть під час війни. Портал з працевлаштування Jobs.ua нагадує, що опанувати нову професію ніколи не пізно – тим паче, в нашому динамічному світі, який постійно змінюється.

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору