Так чи інакше, усі ми любимо розваги. А мобільний геймінг можна віднести до найдоступніших розваг у світі. І в певному сенсі найдешевших, адже більшість ігор влаштовано за принципом free-to-play, тобто «грай безкоштовно, але за певний комфорт у грі – будь ласка, плати». Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розібратися в такому цікавому питанні, чому інвестиції в мобільний геймінг ніколи не втратять актуальності.
Людство завжди любило розважатися. Це закладається в нас від народження, бо ми зростаємо, навчаючись багатьом речам в ігровому режимі, і любов до ігор і розваг залишається з нами назавжди. В кожного з нас по-своєму проявляється залежність від розваг, але статистика свідчить, що кількість геймерів у світі й надалі зростатиме. За прогнозами, в 2024 році три мільярди людей в світі будуть геймерами.
Якщо поміркувати, висновки напрошуються самі собою: доступність інтернету і смартфонів призвела до масового поширення мобільного геймінгу. Ми можемо грати завжди і всюди, де б не перебували. Тим паче, вибір мобільних ігор такий, що очі розбігаються: ви можете досліджувати найнеймовірніші фантастичні світи, пробувати себе в ролі різних персонажів, побувати в минулому чи майбутньому, бути хорошим чи поганим героєм. Усе це дає той багатогранний спектр емоцій, доступний, завдяки сучасним технологіям, на кожному кроці.
Давно минули ті часи, коли графіка в мобільних іграх була на рівні Майнкрафту. Красива і деталізована геймерська картинка може викликати захват навіть у далеких від ігрової залежності людей. Та й постійне вдосконалення графіки не лише тримає в полоні затятих геймерів, а й дозволяє постійно розширювати аудиторію.
Можна заради інтересу скачати якусь гру, щоб зіграти в неї раз-другий… а потім в якийсь момент отямитися і виявити, що без цієї гри вже складно розслаблятися і знімати стрес. А кризові ситуації в світі сприяють зростанню інтересу до мобільних ігор з боку користувачів смартфонів. Особливо від світових криз виграє ринок мобільного геймінгу в розвинених країнах, бо люди з великим рівнем доходу охоче купують нові ігри і вливають реальні гроші на усіх стадіях ігрового процесу.
Застосування штучного інтелекту в дослідженні і розробці мобільних ігор дозволяє зрозуміти розробникам, які ігрові елементи захоплюють увагу людини найбільше. Тому ігри стають усе привабливішими і цікавішими. Ми стоїмо на порозі віртуального метавсесвіту, і чимало компаній зацікавлені в тому, щоб взяти активну участь в цьому масштабному проекті. Зрозуміло, що мобільний геймінг теж не залишиться в стороні.
Отже, усі перераховані вище причини свідчать, що інтерес до мобільних ігор у людей не згасне ніколи. Що автоматично означає: інвестиції в цю сферу – це спосіб отримати стабільне джерело пасивного доходу.
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.