Так чи інакше, усі ми любимо розваги. А мобільний геймінг можна віднести до найдоступніших розваг у світі. І в певному сенсі найдешевших, адже більшість ігор влаштовано за принципом free-to-play, тобто «грай безкоштовно, але за певний комфорт у грі – будь ласка, плати». Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розібратися в такому цікавому питанні, чому інвестиції в мобільний геймінг ніколи не втратять актуальності.
Людство завжди любило розважатися. Це закладається в нас від народження, бо ми зростаємо, навчаючись багатьом речам в ігровому режимі, і любов до ігор і розваг залишається з нами назавжди. В кожного з нас по-своєму проявляється залежність від розваг, але статистика свідчить, що кількість геймерів у світі й надалі зростатиме. За прогнозами, в 2024 році три мільярди людей в світі будуть геймерами.
Якщо поміркувати, висновки напрошуються самі собою: доступність інтернету і смартфонів призвела до масового поширення мобільного геймінгу. Ми можемо грати завжди і всюди, де б не перебували. Тим паче, вибір мобільних ігор такий, що очі розбігаються: ви можете досліджувати найнеймовірніші фантастичні світи, пробувати себе в ролі різних персонажів, побувати в минулому чи майбутньому, бути хорошим чи поганим героєм. Усе це дає той багатогранний спектр емоцій, доступний, завдяки сучасним технологіям, на кожному кроці.
Давно минули ті часи, коли графіка в мобільних іграх була на рівні Майнкрафту. Красива і деталізована геймерська картинка може викликати захват навіть у далеких від ігрової залежності людей. Та й постійне вдосконалення графіки не лише тримає в полоні затятих геймерів, а й дозволяє постійно розширювати аудиторію.
Можна заради інтересу скачати якусь гру, щоб зіграти в неї раз-другий… а потім в якийсь момент отямитися і виявити, що без цієї гри вже складно розслаблятися і знімати стрес. А кризові ситуації в світі сприяють зростанню інтересу до мобільних ігор з боку користувачів смартфонів. Особливо від світових криз виграє ринок мобільного геймінгу в розвинених країнах, бо люди з великим рівнем доходу охоче купують нові ігри і вливають реальні гроші на усіх стадіях ігрового процесу.
Застосування штучного інтелекту в дослідженні і розробці мобільних ігор дозволяє зрозуміти розробникам, які ігрові елементи захоплюють увагу людини найбільше. Тому ігри стають усе привабливішими і цікавішими. Ми стоїмо на порозі віртуального метавсесвіту, і чимало компаній зацікавлені в тому, щоб взяти активну участь в цьому масштабному проекті. Зрозуміло, що мобільний геймінг теж не залишиться в стороні.
Отже, усі перераховані вище причини свідчать, що інтерес до мобільних ігор у людей не згасне ніколи. Що автоматично означає: інвестиції в цю сферу – це спосіб отримати стабільне джерело пасивного доходу.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.