UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Cкажи «нет» своему страху

Cкажи «нет» своему страху

6.06.2007 175
Cкажи «нет» своему страху

Cкажи «нет» своему страху

6.06.2007     175
Некоторые могут назвать застенчивого человека милым – то, как он смущается, сбивается, пытаясь подобрать слова, краснеет, в конце концов, порой вызывает умиление. Более того, каждого человека можно смутить, если очень постараться. Но что делать тем, для кого стеснительность – одна из черт характера, которая мешает строить жизнь? Ответ на этот вопрос дает практикующий психолог Козина Наталья. Стеснительность в той или иной мере присуща любому человеку. Разница состоит только в том, что некоторые ее могут побороть, а некоторые – нет. Посмотрите на известных актеров – разве можно сказать, что Том Круз когда-то панически боялся сцены и страдал заиканием? Ведь он и в актеры-то подался именно для того, чтобы перебороть себя. И еще как переборол! Так что спасение утопающего – дело рук самого утопающего. А тем, кто только делает первые шаги в борьбе с собственной нерешительностью, можно дать несколько простых советов. Рекомендация первая: мысленно, а потом и перед зеркалом, отрепетируйте свое выступление – от фраз до жестов и поворотов головы. Постарайтесь довести свои действия до автоматизма – когда мозг запомнит алгоритм действий, сбить его посторонними факторами будет не так уж просто. Рекомендация вторая: фантазируйте. Можно попробовать представить себе реакцию собеседника – например, то, как он будет с интересом выслушивать вас, или, наоборот – разозлится. И на каждую реакцию продумайте свои действия, ведь стеснительность – не что иное, как незнание – как реагировать на то или иное воздействие окружающей среды. Совет третий: не бойтесь. Не думайте, что у вас ничего не получится, – от ошибок никто не застрахован. Что случится, если вы покажете себя, раскроетесь? Вас обидят? Это можно пережить. Вас поощрят? Это то, чего вы добивались. Только переборов внутренний страх перед неизвестностью, можно побороть стеснительность.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Вгору