Літо, що наближається, принесе із собою регулярний брак кадрів у деяких сферах діяльності. Як до цього готується вітчизняний бізнес, дізнавався Jobs.ua.
Наприклад сфера ресторанного та гостинного бізнесу, вже очікує відтік кадрів, який спровокований відкриттям багатьох курортних «точок розміщення» та діючим безвізом. Ресторани та кафе, намагаються уникнути прийому на роботу персон, що звикли мігрувати регіонально згідно сезонам». Навпаки, ці представники бізнесу стимулюють постійних робітників до професійного зростання та намагаються фінансово заохочувати таких, хто не квапиться змінювати місце роботи за сезоном.
Перевізники, будівельники та вантажники, також стають дефіцитними кадрами с початком «сезону курортів». Ті кадри, які можна утримати у сферах діяльності, вже заохочують підвищенням зарплатні та намагаються проводити бесіди щодо доцільності наявності постійної «не сезонної» роботи.
Як складеться ситуація покаже прийдешнє літо.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.