Для багатьох українців прихід нового року знаменується з новими змінами у житті й на робочому місці. Більш ніж половина спеціалістів очікують вагомих змін на роботі: підвищення по службових сходинках, підвищення заробітної плати, відкриття власної справи, працевлаштування в топових компаніях. Хочеться вірити, що кожний спеціаліст зможе здійснити свою мрію щодо покращення робочих умов. jobs.ua створили для вас практичні поради, які допоможуть вам у досягненні власних завдань та мрій на найближчий рік.
Рік тільки розпочався, тому краще за всього спланувати власну діяльність на декілька півріч, що, до речі, підвищить ваші шанси скоригувати вашу спрямованість до поставленої мети. Щоб досягти певних результатів в роботі, необхідно діяти з самого початку року. Отже, перше й невідкладне правило вашого майбутнього успіху - плануйте досягнення власних цілей.
Якщо справді хочете досягти нових висот в професійній сфері, то намагайтесь в будь-якій діяльності бути першим. Нововведення часто лякають робітників, вони не одразу погоджуються на нові завдання. Для вас це справжній шанс стати першим, проявити себе, та відкрити для себе щось нове - збільшити знання. Не бійтесь бути першим, вести за собою інших. Керівників та директорів відрізняє від звичайного робочого персоналу - вміння брати на себе відповідальність за будь-які рішення, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Але пам’ятайте, мало оголосити себе відповідальним за справу чи проєкт, треба ще довести її до кінця від самого початку. Не забувайте обговорювати свої плани на професійний ріст із керівником відділу чи директором компанії. Може бути і таке, що на вас у керівника відділу зовсім інші плани, або він не знає про ваші, а старання не помічає. Тому, якщо ви ще не заявили про себе, то саме час це зробити. Може саме ця дія надасть вам значний поштовх у перспективне майбутнє, якому посприяє ваш керівник. Звісно, не забувайте займатися саморозвитком. Розвиток в рамках однієї компанії не завжди є всеоб’ємним. Тому, паралельно займайтеся саморозвитком в тому, що вас цікавить. Можливо, це буде навіть зовсім інше направлення, ніж на вашій роботі. Але чому ні, якщо вам це цікаво.
Успіху вам та нових висот в новому році на професійному терені.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.