Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Кар'єра
 5. Досягаємо нові висоти в новому році

Досягаємо нові висоти в новому році

5.01.2020 117Автор: Лолита Платошкина
Досягаємо нові висоти в новому році

Досягаємо нові висоти в новому році

5.01.2020     117Автор: 

Для багатьох українців прихід нового року знаменується з новими змінами у житті й на робочому місці. Більш ніж половина спеціалістів очікують вагомих змін на роботі: підвищення по службових сходинках, підвищення заробітної плати, відкриття власної справи, працевлаштування в топових компаніях. Хочеться вірити, що кожний спеціаліст зможе здійснити свою мрію щодо покращення робочих умов. jobs.ua створили для вас практичні поради, які допоможуть вам у досягненні власних завдань та мрій на найближчий рік.

Як збільшити професійний успіх в новому році?

Рік тільки розпочався, тому краще за всього спланувати власну діяльність на декілька півріч, що, до речі, підвищить ваші шанси скоригувати вашу спрямованість до поставленої мети. Щоб досягти певних результатів в роботі, необхідно діяти з самого початку року. Отже, перше й невідкладне правило вашого майбутнього успіху - плануйте досягнення власних цілей.

Якщо справді хочете досягти нових висот в професійній сфері, то намагайтесь в будь-якій діяльності бути першим. Нововведення часто лякають робітників, вони не одразу погоджуються на нові завдання. Для вас це справжній шанс стати першим, проявити себе, та відкрити для себе щось нове - збільшити знання. Не бійтесь бути першим, вести за собою інших. Керівників та директорів відрізняє від звичайного робочого персоналу - вміння брати на себе відповідальність за будь-які рішення, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Але пам’ятайте, мало оголосити себе відповідальним за справу чи проєкт, треба ще довести її до кінця від самого початку. Не забувайте обговорювати свої плани на професійний ріст із керівником відділу чи директором компанії. Може бути і таке, що на вас у керівника відділу зовсім інші плани, або він не знає про ваші, а старання не помічає. Тому, якщо ви ще не заявили про себе, то саме час це зробити. Може саме ця дія надасть вам значний поштовх у перспективне майбутнє, якому посприяє ваш керівник. Звісно, не забувайте займатися саморозвитком. Розвиток в рамках однієї компанії не завжди є всеоб’ємним. Тому, паралельно займайтеся саморозвитком в тому, що вас цікавить. Можливо, це буде навіть зовсім інше направлення, ніж на вашій роботі. Але чому ні, якщо вам це цікаво.

Успіху вам та нових висот в новому році на професійному терені.


Читайте також

 • Пошук роботи й соцмережі22 січень, 2020

  Шукаючи роботу, ми намагаємося ретельно скласти резюме, підготуватися до співбесіди. Але інколи забуваємо ще про одне, не менш важливе... Про свої акаунти в соціальних мережах.

 • Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!21 січень, 2020

  Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка… Але відмову можна повернути з користю для себе.

 • Інтроверт. Як поводити себе у колективі20 січень, 2020

  Незважаючи на те, що більшість суспільства здатна «навішувати» ярлики на тих, хто не схожий на них самих, інтроверту ніколи не слід намагатися змінювати свою особистість та поводитися «як більшість»

 • Критерії вибору першого робочого місця19 січень, 2020

  Перше робоче місце по-різному може вплинути на майбутнє людини. Деколи це розчарування, часто – хороша платформа для подальшої побудови кар’єри. На робочому місці людина проводить третину свого життя. Коли після закінчення навчального закладу постає питання про працевлаштування, необхідно свідомо підійти до його вирішення.

 • Типові помилки, які допускають в перший робочий день19 січень, 2020

  Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

↑ Вгору