Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Кар'єра

  Публікації "Кар'єра"

  Сторінка 1 з 67

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як досягти професійного успіху

   13 квітня 174

   В широкому сенсі «успіх» – це не лише про кар’єру. Але давайте поговоримо саме про професійний успіх. Як досягнути того, про що мрієш роками?

  • Як правильно завершити робочий день

   10 квітня 106

   Для цього треба зрозуміти те, що завершення роботи, завжди має означати для вас лише відпочинок без усяких «доробок»

  • Як привернути увагу до себе, працюючи у великій компанії

   30 березня 182

   Якщо, нічого не робити з ситуацією, яка склалася, доволі скоро, ви, скоріше за все, зупинитися у своєму професійному розвитку на довгі роки

  • Чи допомагають амбіції у професійній кар’єрі?

   3 березня 201

   Амбітні люди завжди прагнуть більшого, бо вони вірять в те, що можна досягти будь-яких вершин, варто тільки докласти потрібних зусиль. Але чи дійсно амбіції допомагають у професійній кар’єрі?

  • Успішна кар’єра: як не перешкодити самому собі

   19 грудня 2020 317

   Самоналаштування – важливий аспект «моральної складової» людини, що йде до мети

  • Рутина на роботі – чи може вона заважати кар’єрі?

   18 січня 327

   Коли ви бачите, що виконання робочих обов’язків вже не так захоплює, як раніше, або взагалі не захоплює, та й на додачу втомлює і дратує, це означає, що ви потрапили в рутину. Чи може вона заважати побудові кар’єрі? Так, може.

  • Як хобі може впливати на кар'єру

   10 листопада 2020 282

   Психологи-дослідники давно вже заявили, що, люди, в житті яких присутнє хобі, значно ефективніші та більш працездатні

  • Кілька правил для кар’єристів

   14 жовтня 2020 174

   Ви не лише мрієте про гарну кар’єру, алей і плануєте її. Вам це вдасться, якщо будете активні й помітні керівництву компанії. Якщо ж навпаки, сидітимете тихо, мов миша, боячись зайвий раз потрапити на очі начальству, то підвищення навряд чи отримаєте. Пропонуємо разом з jobs.ua кілька правил успішної побудови кар’єри від головної героїні одної з американських кінострічок.

  • Що робити, якщо не вдається досягти поставленої мети

   5 жовтня 2020 200

   Так трапляється, що багато хто з нас у своєму житті роками тримається за безглузді або недосяжні цілі через те, що боїться визнати свої помилки. А коли реалії змушують нарешті змінити курс, виявляється, що інші можливості вже недоступні. Що ж робити в такій ситуації?

  • Як за допомогою маленьких кроків змінити своє життя

   29 вересня 2020 197

   Ми часто думаємо, що лише грандіозні й масштабні дії можуть змінити життя. Переїхати в інше місто чи країну, змінити професію, нарешті записатися на додаткові курси чи купити абонемент в басейн. Це все добре. Однак маленькі кроки щодня у певному напрямку теж можуть змінити життя. Такому, так би мовити, мистецтву можна легко навчитися.


  Ctrl →
  1 з 67

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору