Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Кар'єра

Публікації "Кар'єра"

Сторінка 1 з 63

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • "Бажаю підвищення": будуємо кар'єру самі
  23 січня 10

  Налаштуйтеся на будь-який результат, та головне будьте готові до альтернативних пропозицій з боку шефа

 • Ошибки сотрудников на пути развития
  17 січня 22

  Эффективная команда работников подразумевает под собой каждого профессионально развитого сотрудника, ведь именно такого специалиста хочет видеть любой работодатель в компании. Несомненно, каждая рабочая единица должна стремиться к оттачиванию своих профессиональных способностей и постоянному постижению новых знаний и умений.

 • Як втілити нереалізовані за рік цілі?
  8 січня 53

  Аналі своїх професійних успіхів за відпрацьований рік допомагають фахівцеві зрозуміти, чого він практично досяг і які цілі вдалося реалізувати за цей часовий відрізок. Вони також допомагають проаналізувати ефективність своєї роботи і дізнатися, які термінові завдання від начальника не були вирішені в повній мірі і їх слід перенести на інший часовий період, а які зовсім застаріли і вже не є актуальними для компанії в цілому.

 • Советы начинающему карьеристу
  7 січня 35

  Об успешной карьере мечтает любой амбициозный специалист. Это возможность реализовать свой творческий профессиональный потенциал, и возможность повысить свой статус, а также увеличить свою заработную плату. Однако, на любом профессиональном пути случаются трудности, которые тем или иным образом затрудняют и замедляют строить успешную карьеру. Jobs.ua подобрал советы от успешных специалистов и стартаперов начинающим карьеристам.

 • Підбиваємо підсумки року
  27 грудня 2018 58

  Новий рік вже зовсім близько. Треба встигнути дуже багато справ та підвести підсумки робочого року. Саме час перевірити своє планування на поточний рік, чи всі задачі та завдання були виконані відповідно термінам, а що ще полишиться на виконання в новому році. Якщо ви помітили, що багато справ зі списку залишають невиконані, то саме час зібратися і направити свої зусилля на їх вирішення і доведення до кінця крок за кроком.

 • Коли посада потребує зміни
  14 грудня 2018 77

  Звичайно, якщо ваша посада не має змоги стати наступною сходинкою кар’єри, треба думати про зміну роботодавця. У інших же випадках, не треба квапитися з рішенням, роздивившись навколо, як можна проявити себе на знайомих полях знайомої компанії.

 • Пять привычек, которые приводят к увольнению
  27 листопада 2018 89

  Привычки дикутуют свои сложившиеся способы поведения на работе, но не всегда они приводят приводят к позитивным последствиям. Некоторые из них, к сожалению, приводят к увольнению на работе. Таким образом, специалист сам становится причиной многих ошибок на профессиональном пути и, как итог, увольнения. Jobs.ua стало интересно, какие привычки сюда можно отнести и мы решили поделиться самыми актуальными с вами.

 • Ознаки того, що ваш співробітник готується до втечі
  19 листопада 2018 100

  Різки зміни, які час від часу відбуваються з членами вашої команди – перший важливий індикатор того, що щось відбувається у стосунках між підлеглим та роботодавцем. Лише досвідченому керівникові вдається помітити ці зміни та правильно відреагувати на них. Уявіть собі, приділивши більше уваги вашим робітникам та їх емоційному стану, ви зможете помічати найменші зміни в їх поведінці, наприклад, коли вони надумають звільнятися.

 • Жизнь после переквалификации или как преуспеть на совершенно новой работе
  29 жовтня 2018 158

  Помните, что нормальный человек, не только поймет с какими трудностям вы сталкиваетесь на новом поприще, но и оценит вашу смелость и умение адекватно оценивать себя в жизненных ситуациях.

 • Как получать удовольствие от работы?
  28 жовтня 2018 109

  Единственное, что наполняет вашу профессиональную деятельность смыслом – получение удовольствия от того, чем вы занимаетесь и что вы делаете. Проведенные опросы специалистов более 140 стран мира показали, что всего 13% рабочих по-настоящему счастливы на работе. Если вы вдруг внезапно обнаружили, что тоже не чувствуете себя счастливо на работе и уверенно, то эта статья поможет вам изменить данное положение дел.

Ctrl →
Стр. 1 з 63

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору