Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Кар'єра

  Публікації "Кар'єра"

  Сторінка 1 з 68

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як продумати та скласти кар’єрний план

   8 травня 72

   Cвоєчасне планування робить процес побудови кар’єри керованим.

  • Як успішно рости всередині компанії

   19 квітня 87

   Кар’єрне зростання всередині компанії вигідне обом сторонам трудових відносин. Керівництву компанії це вигідно, бо краще на посаду призначити спеціаліста, який вже деякий час працює в компанії, аніж шукати стороннього фахівця. Та й самі співробітники, яких цікавить кар’єрний розвиток саме в цій компанії, проявляють більше зацікавленості до робочих процесів.

  • Як почати з нуля, або нова професія

   7 квітня 185

   Jobs.ua підготував для вас покрокову інструкцію, як розпочати власну кар’єру з нуля. Скористайтесь порадами, щоб надихнутися та віднайти в собі сили крокувати далі.

  • Що демотивує працівників

   5 квітня 136

   Ви коли-небудь намагалися найти відповідь на питання, чому для деяких працівників з часом настає повна втрата інтересу до колись улюбленої роботи? Куди зникають бажання дізнаватися нове, щирий інтерес до нових знань та вмінь, безліч ідей та планів? І це в той час, поки хтось інший продовжує натхненно працювати.

  • Ознаки того, що ви готові стати керівником

   2 квітня 124

   Щоб робоча команда ефективно працювала, та приносила відповідні результати, керівник повинен бути справжнім лідером та мати здібності, риси характеру організатора. Дізнавайтесь про них з цієї статті.

  • Негативні думки, що руйнують кар’єру

   31 березня 124

   Чимало негативних думок, які постають між нами і нашою кар’єрою, успішно працюють на її знищення. Але як їм ефективно протидіяти? Що робити з негативним мисленням, яке здатне зруйнувати нашу кар’єру? Давайте з’ясуємо далі в статті.

  • Типи кар'єрного розвитку

   26 березня 101

   Під розвитком кар'єри розуміють ті дії, що спеціаліст здійснює для виконання свого індивідуального плану розвитку чи просування. Виділяють два його типи: вертикальний й горизонтальний. Сьогодні на Jobs.ua більше детально роздивимось плюси й мінуси кожного.

  • Стереотипи та міфи про кар’єру

   24 березня 132

   Ми приймаємо рішення стосовно своєї кар’єри, не завжди керуючись власними бажаннями. Досить часто це – вплив нашого оточення. А також безліч стереотипів та міфів про кар’єру, які оточують нас звідусіль. Тож давайте з’ясуємо, які хибні уявленні про кар’єру досить побутують в головах людей.

  • Швидке просування кар’єрними сходами, найважливіші рекомендації

   5 січня 164

   Давайте разом із Jobs.ua спробуємо з’ясувати, які найважливіші рекомендації можна почати застосовувати в своїй повсякденній роботі, щоб зрушити з місця свою кар’єру.

  • Як провести зимові свята з користю для кар’єри

   24 грудня 2021 240

   Час мріяти та планувати професійно!


  Ctrl →
  1 з 68

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору