UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. Дремание на рабочем месте влияет на производительность труда

Дремание на рабочем месте влияет на производительность труда

16.10.2007 4822

В крупнейшем на сегодняшний день исследовании воздействия сна на здоровье, ученые отслеживали 23 681 здоровых взрослых людей в Греции на протяжении шести лет. Те, кто дремал по крайней мере три раза еженедельно, в течение приблизительно получаса, имели на 37 процентов более низкий риск смерти от сердечных приступов или других сердечных заболеваний, чем те, кто не дремал. Согласно исследованию, большинству участников было около 50-ти лет и самое убедительное свидетельство было в работающих мужчинах. Исследователи сказали, что дремоты приносят пользу сердцу, уменьшая напряжение, а рабочие места распространенный источник стресса. Вероятно также, что дрем приносит женщинам не меньшие выгоды, однако в процессе исследования умерли немногие из них, поэтому достоверно это пока неизвестно. От сердечных проблем умерли 48 женщин, входящих в исследование, шесть из них работающие, по сравнению с 85 умершими мужчинами, включающими 28 работающих. Как именно стресс связан с болезнями сердца, остается под вопросом. Некоторые исследователи полагают, что это возможно связано с нездоровым эффектом стрессовых гормонов, или возможно, напряжение заставляет людей объедаться, курить и меньше тренироваться. Предыдущие исследования по этому поводу имели противоречивые результаты. Некоторое предполагали, что дремота может увеличить риск смерти, но в основном в них участвовали пожилые люди, дневная сонливость которых, лишь отражала их плохое здоровье. Его же команда исследователей, изучала более широкий диапазон людей, в возрасте от 20 до 86 лет, которые были еще здоровы, когда началось исследование. Перерывы для сна на рабочем месте, не являются закоренелыми в большинстве культур, поэтому дремлющий обычно приравнивается к лентяю в нашем высоко-заряженном корпоративном мире.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору