UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання
  5. Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

19.01.2023 354
Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

19.01.2023     354

Якщо ви обіцяли собі прокачати свою англійську з нового року – саме час виконати цю обіцянку. Влаштуйте собі двотижневий спринт з прокачки англійської, приділяючи цій справі 20-60 хв щодня. Подробиці нижче.

Теми, які ви прокачаєте за 2 тижні

Щоб за два тижні підтягнути свої знання з англійської мови, портал Jobs.ua пропонує зазирнути на чудовий україномовний YouTube-канал «Englishdom – онлайн-школа англійської». Через 2 тижні ви почнете орієнтуватися в усіх часах англійської мови, розберетеся з артиклями, прийменниками, використанням інфінітивів та герундію, і не тільки.

Чому двотижневий спринт? Все просто: на цьому каналі є список відтворення під назвою «Граматика англійської мови». В плейлисті – 16 відеороликів тривалістю від 11-ти до 20-ти хвилин. Вам лишається небагато – прослухати щодня одне відео і виписати з нього все найважливіше. Все просто, чи не так?

Двотижневий спринт – на старт!

Але зачекайте, сумлінно пропрацювати кожну тему все-таки доведеться.

По-перше, шпаргалки з усіма часовими формами потрібно зафіксувати на папері, щоб вони й надалі були у вас під рукою. Регулярне повторення записаного з прикладами використання всіх часів – це запорука того, що ви швидко навчитеся їх розрізняти, щоб більше ніколи не плутати між собою. По-друге, всі інші важливі теми, без вивчення яких неможливо опанувати англійську (інфінітив та герундій, активний і пасивний стани, артиклі та неправильні дієслова) – ви теж підтягнете за ці два тижні.

Не забуваємо також за «пренонсіейшн», тобто вимову. Адже без правильної вимови тих чи інших слів «нейтів спікери» не зрозуміють, що ви хочете їм сказати. Або ж зрозуміють неправильно, що, безумовно, є ще гіршим варіантом. І тут вам у нагоді стануть ще два чудові списки відтворення, які є на цьому каналі: «Підбірки англійських слів та фраз» і «Англійська на слух». Другий плейлист зайде людям, які люблять дивитися фільми та серіали, а в цих 12-ти відео ви прослухаєте уривки зі «Шрека», «Сам удома», «Дивніх див» та інших відомих американських фільмів, мультфільмів і серіалів. Також ви детально розберете багато цікавих слів, фраз і особливостей їх застосування, якими послуговуються персонажі в своєму мовленні. Такий формат навчання добре зайде не лише дорослим, а й дітям, бо навчатися в ігровому режимі цікаво всім.

Замотивуйте своїх рідних

Буде чудово, якщо ви зможете мотивувати дітей чи близьку людину на спільну прокачку англійської. Так і зимові вечори без світла промайнуть цікавіше, і ви нарешті наблизитеся до жаданої мрії – суттєво підтягнути знання з англійської мови. А щоб не зупинитися на пів дорозі, позначте в календарі двотижневий спринт, обведіть ці дні маркером і кожного дня працюйте над вимовою, запам’ятовуванням широковживаних і цікавих фраз, переглядом відеороликів і, звісно, виписуванням у блокнот та стікери найважливішої інформації.

Не забудьте про… стікери!

Ще один важливий момент, на який хочеться звернути увагу: придбайте собі стікери, щоб виписати на них сотню найуживаніших неправильних дієслів (програма-мінімум, скажімо так). Цю тему не вдасться оминути, якщо ви справді хочете навчитися читати, говорити і розуміти носіїв англійської. Ці 100 неправильних дієслів становлять близько 70% від усіх неправильних дієслів, і вони найчастіше вживаються в англійській мові. Виписавши їх на стікери і обклеївши ними своє помешкання, ви запам’ятаєте їх раз і назавжди. Не полінуйтеся це зробити, потім не один раз подякуєте собі.

Удачі і натхнення, якщо ви все ж зважилися на цей цікавезний двотижневий інтенсив з прокачки англійської!

Читайте також

  • Трамп, Маск і ринок праці США: що зміниться в 2025 році?31 січень, 2025

    З приходом Трампа в Овальний кабінет очікуються зміни в багатьох сферах американського життя. Маск і Рамасвамі нещодавно заявили, що віддалена робота була «привілеєм ковідного часу», а в 2025 році федеральні службовці повинні відвідувати офіс п’ять днів на тиждень. Наскільки правдивими є їхні судження, і що загалом в перспективі може змінитися цьогоріч на американському ринку праці, з’ясовували Jobs.ua.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 січень, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 січень, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 

  • Основні причини неефективності робочих зустрічей і способи їх усунення24 січень, 2025

    Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.

  • Правильно працюємо з агресією: важливі принципи екологічної комунікації22 січень, 2025

    Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.


Часто шукають

↑ Вгору