UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання
  5. Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

19.01.2023 340
Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

19.01.2023     340

Якщо ви обіцяли собі прокачати свою англійську з нового року – саме час виконати цю обіцянку. Влаштуйте собі двотижневий спринт з прокачки англійської, приділяючи цій справі 20-60 хв щодня. Подробиці нижче.

Теми, які ви прокачаєте за 2 тижні

Щоб за два тижні підтягнути свої знання з англійської мови, портал Jobs.ua пропонує зазирнути на чудовий україномовний YouTube-канал «Englishdom – онлайн-школа англійської». Через 2 тижні ви почнете орієнтуватися в усіх часах англійської мови, розберетеся з артиклями, прийменниками, використанням інфінітивів та герундію, і не тільки.

Чому двотижневий спринт? Все просто: на цьому каналі є список відтворення під назвою «Граматика англійської мови». В плейлисті – 16 відеороликів тривалістю від 11-ти до 20-ти хвилин. Вам лишається небагато – прослухати щодня одне відео і виписати з нього все найважливіше. Все просто, чи не так?

Двотижневий спринт – на старт!

Але зачекайте, сумлінно пропрацювати кожну тему все-таки доведеться.

По-перше, шпаргалки з усіма часовими формами потрібно зафіксувати на папері, щоб вони й надалі були у вас під рукою. Регулярне повторення записаного з прикладами використання всіх часів – це запорука того, що ви швидко навчитеся їх розрізняти, щоб більше ніколи не плутати між собою. По-друге, всі інші важливі теми, без вивчення яких неможливо опанувати англійську (інфінітив та герундій, активний і пасивний стани, артиклі та неправильні дієслова) – ви теж підтягнете за ці два тижні.

Не забуваємо також за «пренонсіейшн», тобто вимову. Адже без правильної вимови тих чи інших слів «нейтів спікери» не зрозуміють, що ви хочете їм сказати. Або ж зрозуміють неправильно, що, безумовно, є ще гіршим варіантом. І тут вам у нагоді стануть ще два чудові списки відтворення, які є на цьому каналі: «Підбірки англійських слів та фраз» і «Англійська на слух». Другий плейлист зайде людям, які люблять дивитися фільми та серіали, а в цих 12-ти відео ви прослухаєте уривки зі «Шрека», «Сам удома», «Дивніх див» та інших відомих американських фільмів, мультфільмів і серіалів. Також ви детально розберете багато цікавих слів, фраз і особливостей їх застосування, якими послуговуються персонажі в своєму мовленні. Такий формат навчання добре зайде не лише дорослим, а й дітям, бо навчатися в ігровому режимі цікаво всім.

Замотивуйте своїх рідних

Буде чудово, якщо ви зможете мотивувати дітей чи близьку людину на спільну прокачку англійської. Так і зимові вечори без світла промайнуть цікавіше, і ви нарешті наблизитеся до жаданої мрії – суттєво підтягнути знання з англійської мови. А щоб не зупинитися на пів дорозі, позначте в календарі двотижневий спринт, обведіть ці дні маркером і кожного дня працюйте над вимовою, запам’ятовуванням широковживаних і цікавих фраз, переглядом відеороликів і, звісно, виписуванням у блокнот та стікери найважливішої інформації.

Не забудьте про… стікери!

Ще один важливий момент, на який хочеться звернути увагу: придбайте собі стікери, щоб виписати на них сотню найуживаніших неправильних дієслів (програма-мінімум, скажімо так). Цю тему не вдасться оминути, якщо ви справді хочете навчитися читати, говорити і розуміти носіїв англійської. Ці 100 неправильних дієслів становлять близько 70% від усіх неправильних дієслів, і вони найчастіше вживаються в англійській мові. Виписавши їх на стікери і обклеївши ними своє помешкання, ви запам’ятаєте їх раз і назавжди. Не полінуйтеся це зробити, потім не один раз подякуєте собі.

Удачі і натхнення, якщо ви все ж зважилися на цей цікавезний двотижневий інтенсив з прокачки англійської!

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору