Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Навчання

  Публікації "Навчання"

  Сторінка 1 з 11

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як у новому році нарешті опанувати англійську мову

   4 січня 523

   Буває так, що в процесі опанування англійської ви дійшли до рівня В1, і прогрес зупинився. Настало так зване «плато», з якого важко зрушити. Що ж робити у цьому випадку, коли хочеться отримати чудову роботу, а вивчення англійської мови не просувається?

  • «Зіркова» школа Ілона Маска – що про неї відомо

   1 вересня 2020 237

   У своїй прогресивній школі для обдарованих дітей американський геній поставив за ціль розвивати дитячі таланти, ні до чого їх не змушуючи.

  • Огляд гаджетів для розвитку школярів

   27 серпня 2020 247

   Сучасні школярі все частіше обирають такі види дозвілля, які сприятимуть їхньому саморозвитку. Які електронні гаджети допомагають їм в цьому? Разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.

  • Який формат освіти обрати для власних дітей

   24 серпня 2020 216

   Ми звикли орієнтуватися на класичний варіант освіти – тобто відвідування навчально-виховних закладів, – який для кожного з нас почався з дитячого садочку і школи. Але насправді це не єдиний формат освіти.

  • Найпрестижніші університети світу та Європи – чи входять в сотню найкращих світових вузів українські виші?

   12 червня 2020 826

   Випускники Гарварда, Кембриджа, Массачусетського технологічного інституту працюють в найсолідніших приватних і державних установах. Їх з радістю приймуть на стажування топові компанії світу. Так чому в західних країнах вдалося це зробити, а нашій країні – ні?

  • Що визначає кар’єрний успіх ще в юнацтві?

   8 січня 2020 939

   Просування по службі або в іншій діяльності, досягнення популярності, слави і т.п. – це все кар'єра. А ось з чого починається це сходження і коли? На це питання дав відповідь соціолог з Оксфорда Марк Тейлор.

  • Для чого навчатися "досвідченим" працівникам

   5 серпня 2019 1006

   Не завжди добре, коли людина може працювати із заплющеними очима чи «на автоматі», бо робила теж саме вже багато років.

  • «Ту ти ту ту ту» или «Два чая в номер 22»

   16 грудня 2016 822

   So, let's start our English and …нехай усім нам у цьому щастить!

  • Значимость и виды тренингов

   24 березня 2016 1089

   Тренинги – еще один вид активного обучения, который способствует эффективному освоению и изучению какой-либо новой информации, развитие навыков или умений. Сегодня стало очень популярно проводить самые различные личностные или бизнес-тренинги. Американский психолог Д.Карнеги был первым, кто начал использовать этот вид обучения, как самый действенный по совершенствованию личности.

  • Маленькие предприятия не тратятся на обучение персонала

   22 березня 2016 812

   Малый бизнес – отдельная ячейка ведения предпринимательской деятельности в Украине. Чем меньше предприятие, тем оно является маневреннее, экономичнее и оперативнее в обороте денежных средств. Аналитики особенностей малого бизнеса отмечают, что маленькие предприятия и организации реже всего интересуются обучением персонала и предпочитают совсем не тратиться на этот способ профессионального развития коллектива.


  Ctrl →
  1 з 11

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору