Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Навчання

  Публікації "Навчання"

  Сторінка 1 з 12

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • ЗНО, ДПА, єдиний вступний іспит, єдине фахове вступне випробування у 2022-му скасовано

   24 березня 177

   Не встигла система освіти повноцінно відновитися після подій періоду пандемії, як зазнала ще одних вимушених випробувань - війна.

  • Найкращі youtube-канали для опанування англійської мови

   28 січня 306

   Якщо ви давали собі новорічну обіцянку більше часу приділяти вивченню англійської, зверніть увагу на youtube-канали, які портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує в цій статті.

  • Стилі навчання – де тут криється помилка?

   12 січня 307

   Якщо поцікавитися в кожного з нас, який стиль навчання більше до душі, багато людей вважатимуть про себе, що вони візуали, аудіали чи кінестетики. Але так усе насправді чи, можливо, десь тут закралася помилка? Пропонуємо розібратися разом із Jobs.ua.

  • Міфи про публічні виступи

   12 серпня 2021 270

   Якщо на будь-якій урочистій події, коли вам надано слово, а у вас в цей момент забиває подих і ви відчуваєте, як побігли зрадливі мурашки по шкірі – ця стаття для вас. Давайте ознайомимося із «шкідливими» порадами, а також із порадами, які дійсно стануть вам у нагоді.

  • Як у новому році нарешті опанувати англійську мову

   4 січня 2021 700

   Буває так, що в процесі опанування англійської ви дійшли до рівня В1, і прогрес зупинився. Настало так зване «плато», з якого важко зрушити. Що ж робити у цьому випадку, коли хочеться отримати чудову роботу, а вивчення англійської мови не просувається?

  • «Зіркова» школа Ілона Маска – що про неї відомо

   1 вересня 2020 365

   У своїй прогресивній школі для обдарованих дітей американський геній поставив за ціль розвивати дитячі таланти, ні до чого їх не змушуючи.

  • Огляд гаджетів для розвитку школярів

   27 серпня 2020 363

   Сучасні школярі все частіше обирають такі види дозвілля, які сприятимуть їхньому саморозвитку. Які електронні гаджети допомагають їм в цьому? Разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.

  • Який формат освіти обрати для власних дітей

   24 серпня 2020 311

   Ми звикли орієнтуватися на класичний варіант освіти – тобто відвідування навчально-виховних закладів, – який для кожного з нас почався з дитячого садочку і школи. Але насправді це не єдиний формат освіти.

  • Найпрестижніші університети світу та Європи – чи входять в сотню найкращих світових вузів українські виші?

   12 червня 2020 2637

   Випускники Гарварда, Кембриджа, Массачусетського технологічного інституту працюють в найсолідніших приватних і державних установах. Їх з радістю приймуть на стажування топові компанії світу. Так чому в західних країнах вдалося це зробити, а нашій країні – ні?

  • Що визначає кар’єрний успіх ще в юнацтві?

   8 січня 2020 1056

   Просування по службі або в іншій діяльності, досягнення популярності, слави і т.п. – це все кар'єра. А ось з чого починається це сходження і коли? На це питання дав відповідь соціолог з Оксфорда Марк Тейлор.


  Ctrl →
  1 з 12

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору