UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Этапы разработки компьютерной программы.

Этапы разработки компьютерной программы.

16.03.2010 805

Написания программного обеспечения – сложный процесс, требующий особое внимание. Из всего этапа разработки можно выделить следующее:
1. Написание технического задания.
2. Кодирование программы.
3. Тестирование.
4. Внедрение и сопровождение.

Написание технического задания

Разработка программы начинается с описания технического задания. От этого зависит, насколько точным он будет и каким станет конечный результат. Требования должны быть качественно проанализированы и точно продуманы. Соберите как можно больше информации, для этого нужно разобрать все вопросы у программистов и у тех, кто будет непосредственно пользоваться программой.

Кодирование программы.

Следующий этап – разработка программы, или написания программистами кода программы. У каждого специалиста есть свои предпочтения технологии изготовления программы. Это может быть один из многочисленных сред программирования, или же по особому составить алгоритм программы.

Тестирование

Наличие ошибок – нормальное явление, реальную рабочую программу невозможно создать безошибочно с первой попытки. Важно найти слабые места в программном обеспечении, возможно понадобится несколько исправить написанный код. Особо важные моменты программы проверяются неоднократно на различными методами

Внедрение и сопровождение.

Во время внедрения в редких случаях возникают ошибки, программное обеспечение прошла ряд экспериментов, и теперь готова к использованию. При сопровождения программы усовершенствуется программное обеспечение и обновляется в соответствии с требованиями.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Вгору