Найкраща добірка фільмів не тільки для тих, хто працює в сфері продажу, але і для всіх, хто хоче навчитися продавати свої знання й вміння в звичайному житті. Навички продажу – це найважливіші навички, якими необхідно оволодіти, якщо плануєте побудувати успішну кар'єру. Гарного вибору і корисного перегляду!
«Гленгаррі Глен Росс» («Американці»)
Про що фільм? Драматичний трилер про роботу агентів з продажу нерухомості. Начальство, незадоволене роботою своїх співробітників, відправляє до них в офіс мотиваційного бізнес-тренера. Він оголошує конкурс, в якому переможець отримує «Кадилак», а той, хто посяде третє місце – звільнення.
Навіщо дивитися? Заради культового акторського складу: Аль Пачіно, Кевін Спейсі, Алек Болдуін і Джек Леммон. Крім того, фільм буде корисний для тих, хто хоче підвищити ефективність продажів і оволодіти новими корисними техніками.
«Бойлерная»
Про що фільм? У центрі сюжету – історія Сета Девіса: у підпільне казино приходить співробітник брокерської фірми і пропонує йому стати його учнем. В процесі навчання Сет опановує необхідними навичками продажу, щоб стати мільйонером.
Навіщо дивитися? З цього фільму ви дізнаєтеся крім специфіки роботи брокерів ще й про те, як вибудовувати відносини з клієнтами, як проводити продаж по телефону, а також познайомитеся з технікою холодних дзвінків. Але найголовніше ви навчитеся, як ефективно продавати повітря й зрозумієте, як не треба продавати! Мотиваційна промова у виконанні Бена Аффлека розбирається на тренінгах з продажу.
«Тюхтій Томмі»
Про що фільм? Комедія про товстуна Томмі, який, закінчивши коледж на трійки, вимушений був управляти заводом з виробництва автомобільних запчастин. Не маючи ніякого досвіду в продажу, йому вдається врятувати рідний завод і його робочих від звільнення.
Навіщо дивитися? Якщо ви не вмієте продавати, то після перегляду фільму навчитеся. Ви дізнаєтеся, як працювати з запереченнями, а також, як вести переговори.
«Велика угода»
Про що фільм? У центрі сюжету – троє ділків, які зібралися в готелі для того, щоб обговорити, як провернути велику угоду з «акулою бізнесу», забезпечивши собі безбідне життя. Мінімум дій і максимум діалогів.
Навіщо дивитися? Заради приголомшливого акторського дуету: Денні ДеВіто і Кевіна Спейсі. А також для того, щоб зрозуміти, що таке справжнє мистецтво продажу.
«Хлопець, ти попав»
Про що фільм? У центрі сюжету– історія продавця Боббі в автосалоні, який вміє використовувати заперечення клієнтів для укладення угод і переконати будь-якого покупця купити машину.
Навіщо дивитися? Цей фільм – посібник з продажу для торгових представників, подивившись який ви навчитеся працювати так само як і головний герой. А також ви дізнаєтеся, що торгівля – це не тільки мистецтво, але і захоплююче заняття.
«Вовк з Уолл Стріт»
Про що фільм? Історія про нью-йоркського брокера, який відкрив свою фірму і став «вовком Уолл-стріт», завдяки вмінню спілкуватися з клієнтами та вродженій харизмі. В основі фільму лежать однойменні мемуари Джордана Белфарта.
Навіщо дивитися? Насолодитися грою Леонардо Ді Капріо, а також навчитися технікам продажу, переконання, переговорів і мотивації.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.