Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Додаткова освіта
  5. Фільми-посібники для менеджерів з продажу

  Фільми-посібники для менеджерів з продажу

  29.07.2020 112
  Фільми-посібники для менеджерів з продажу

  Фільми-посібники для менеджерів з продажу

  29.07.2020     112

  Найкраща добірка фільмів не тільки для тих, хто працює в сфері продажу, але і для всіх, хто хоче навчитися продавати свої знання й вміння в звичайному житті. Навички продажу – це найважливіші навички, якими необхідно оволодіти, якщо плануєте побудувати успішну кар'єру. Гарного вибору і корисного перегляду!

  «Гленгаррі Глен Росс» («Американці»)

  Про що фільм? Драматичний трилер про роботу агентів з продажу нерухомості. Начальство, незадоволене роботою своїх співробітників, відправляє до них в офіс мотиваційного бізнес-тренера. Він оголошує конкурс, в якому переможець отримує «Кадилак», а той, хто посяде третє місце – звільнення.

  Навіщо дивитися? Заради культового акторського складу: Аль Пачіно, Кевін Спейсі, Алек Болдуін і Джек Леммон. Крім того, фільм буде корисний для тих, хто хоче підвищити ефективність продажів і оволодіти новими корисними техніками.

  «Бойлерная»

  Про що фільм? У центрі сюжету – історія Сета Девіса: у підпільне казино приходить співробітник брокерської фірми і пропонує йому стати його учнем. В процесі навчання Сет опановує необхідними навичками продажу, щоб стати мільйонером.

  Навіщо дивитися? З цього фільму ви дізнаєтеся крім специфіки роботи брокерів ще й про те, як вибудовувати відносини з клієнтами, як проводити продаж по телефону, а також познайомитеся з технікою холодних дзвінків. Але найголовніше ви навчитеся, як ефективно продавати повітря й зрозумієте, як не треба продавати! Мотиваційна промова у виконанні Бена Аффлека розбирається на тренінгах з продажу.

  «Тюхтій Томмі»

  Про що фільм? Комедія про товстуна Томмі, який, закінчивши коледж на трійки, вимушений був управляти заводом з виробництва автомобільних запчастин. Не маючи ніякого досвіду в продажу, йому вдається врятувати рідний завод і його робочих від звільнення.

  Навіщо дивитися? Якщо ви не вмієте продавати, то після перегляду фільму навчитеся. Ви дізнаєтеся, як працювати з запереченнями, а також, як вести переговори.

  «Велика угода»

  Про що фільм? У центрі сюжету – троє ділків, які зібралися в готелі для того, щоб обговорити, як провернути велику угоду з «акулою бізнесу», забезпечивши собі безбідне життя. Мінімум дій і максимум діалогів.

  Навіщо дивитися? Заради приголомшливого акторського дуету: Денні ДеВіто і Кевіна Спейсі. А також для того, щоб зрозуміти, що таке справжнє мистецтво продажу.

  «Хлопець, ти попав»

  Про що фільм? У центрі сюжету– історія продавця Боббі в автосалоні, який вміє використовувати заперечення клієнтів для укладення угод і переконати будь-якого покупця купити машину.

  Навіщо дивитися? Цей фільм – посібник з продажу для торгових представників, подивившись який ви навчитеся працювати так само як і головний герой. А також ви дізнаєтеся, що торгівля – це не тільки мистецтво, але і захоплююче заняття.

  «Вовк з Уолл Стріт»

  Про що фільм? Історія про нью-йоркського брокера, який відкрив свою фірму і став «вовком Уолл-стріт», завдяки вмінню спілкуватися з клієнтами та вродженій харизмі. В основі фільму лежать однойменні мемуари Джордана Белфарта.

  Навіщо дивитися? Насолодитися грою Леонардо Ді Капріо, а також навчитися технікам продажу, переконання, переговорів і мотивації.

  Читайте також

  • Щоб мислити масштабно – десять секретів медитації 7 серпень, 2020

   В процесі тривалої роботи притуплюються почуття та емоції, притуплюється процес мислення. І постає цілком закономірне питання – як залишатися врівноваженим та енергійним, зосередженим і продуктивним? Спробуйте медитацію.

  • Як правильно звільнитися без скандалу 6 серпень, 2020

   Багатьох цікавить, як правильно звільнитися, оскільки хочеться піти з роботи без скандалів, на позитивній ноті. Ніколи не знаєш, як складуться обставини в майбутньому, а заробити погану репутацію – не найкращий варіант

  • З користю про роботу 6 серпень, 2020

   Пропонуємо кілька цікавих та водночас повчальних (сподіваємося) роздумів відомих і успішних письменників про роботу, тайм-менеджмент, книги, планування. Вони будуть корисними не лише для підприємців. Тут є над чим замислитись і зробити для себе висновки.

  • Життя після відпустки: як влитися в роботу? 6 серпень, 2020

   Повернення на роботу після відпустки для багатьох офісних співробітників — це стрес. Далеко не всі здатні швидко включитися в професійну діяльність, багато навіть проходять виснажливий період адаптації, який може затягнутися до декількох тижнів. Чи можна вплинути на ситуацію

  • Як знайти роботу людині старшого віку 6 серпень, 2020

   Гідне працевлаштування — актуальне питання для шукачів з різним досвідом, професійним рівнем і віком. Як показує практика, доволі часто останній фактор заважає отримати запрошення на співбесіду, почати співпрацю з багатьма керівниками, занижує конкурентний рівень

  Часто шукають

  ↑ Вгору