Как выяснил Jobs.ua, модный фриланс, получивший в народе название «удаленка», интересует все большее количество украинских работников. Однако, желание украинцев побыстрее покинуть надоевшие офисы, не разделяют довольно много работодателей, не желающих отпускать своих служащих для работы вне локаций компаний.
В первую очередь, такое «непонимание» связано с основной проблемой фриланса, а именно, сложностью контроля качества и сроков выполнения поставленных руководством задач.
Сегодня, несмотря на то, что удаленное привлечение к работам сотрудников позволяет экономить на аренде офисов, только одно предложение от работодателей на фоне восьми заявок соискателей, в среднем, предусматривает такую работу.
Если говорить о сферах, то наиболее перспективными в продвижении фриланса, на сегодня являются сферы телекоммуникаций и IT. Здесь уровень конкуренции на одно вакантное место составляет около 4 человек. Маркетинговая сфера деятельности тоже предлагает подобные вакансии, но немного меньше по количеству. Конкурируют здесь до 3 человек на одно вакантное место.
Предложение о работе на фрилансе в сфере продаж, на сегодня - 31% всех подобных вакансий. При этом, на такие работы готовы брать и людей без опыта. От сотрудников будут требовать умение продавать по телефону, и каждый, кто считает себя в этом специалистом, может попробовать свои силы.
Хуже обстоит дело с руководящими должностями. Здесь, во всех сферах мнение работодателей одинаково: управлять персоналом и контролировать его работу эффективней находясь непосредственно рядом с ними, а не удаленно.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.