UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Где и кем лучше работать

Где и кем лучше работать

16.05.2007 253
Где и кем лучше работать

Где и кем лучше работать

16.05.2007     253
По последним статистическим данным, размер минимальной заработной платы в Украине на апрель 2007 года составил 420 гривен в месяц. В июле этого года планируется повысить эту цифру до 440 гривен, в октябре – до 460. Следует отметить, что с изменением минимальной ставки, соответственно будут повышаться должностные оклады работникам бюджетных сфер: врачам, педагогам, работникам культуры, науки. По данным Госкомстата среднемесячная заработная плата по Украине на март месяц текущего года составила 1230 гривен. Наиболее высокий показатель ее зафиксирован в Днепропетровской области – 1477 грн, наиболее низкий – в Тернопольской области – 820 грн. Среди городов самая высокая величина среднемесячной зарплаты на март 2007 г. зафиксирована в Киеве;115 грн. Представление о доходах граждан в нашей стране будет неполным, если не сказать о самых высокооплачиваемых позициях. По некоторым данным к числу людей, имеющих наиболее высокую оплату труда, относятся финансовые директора, финансовые менеджеры, а также директора и главные инженеры крупных промышленных предприятий. Десятка самых высокооплачиваемых специалистов в Украине: - Программисты - Администраторы баз данных - Главные бухгалтера - Маркетологи - Юристы - Строители - Логисты

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору