UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Где и кем лучше работать

Где и кем лучше работать

16.05.2007 260
Где и кем лучше работать

Где и кем лучше работать

16.05.2007     260
По последним статистическим данным, размер минимальной заработной платы в Украине на апрель 2007 года составил 420 гривен в месяц. В июле этого года планируется повысить эту цифру до 440 гривен, в октябре – до 460. Следует отметить, что с изменением минимальной ставки, соответственно будут повышаться должностные оклады работникам бюджетных сфер: врачам, педагогам, работникам культуры, науки. По данным Госкомстата среднемесячная заработная плата по Украине на март месяц текущего года составила 1230 гривен. Наиболее высокий показатель ее зафиксирован в Днепропетровской области – 1477 грн, наиболее низкий – в Тернопольской области – 820 грн. Среди городов самая высокая величина среднемесячной зарплаты на март 2007 г. зафиксирована в Киеве;115 грн. Представление о доходах граждан в нашей стране будет неполным, если не сказать о самых высокооплачиваемых позициях. По некоторым данным к числу людей, имеющих наиболее высокую оплату труда, относятся финансовые директора, финансовые менеджеры, а также директора и главные инженеры крупных промышленных предприятий. Десятка самых высокооплачиваемых специалистов в Украине: - Программисты - Администраторы баз данных - Главные бухгалтера - Маркетологи - Юристы - Строители - Логисты

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору