Щоденні рутинні справи можуть виявитися ще тим викликом. Особливо коли немає бажання щось робити. Спробуйте не примушувати себе до рутинних справ, натомість гейміфікуйте звичайні завдання за допомогою мобільних застосунків. Як це зробити і які додатки використовувати, щоб звільнити більше часу для себе і робочих завдань – в матеріалі від порталу Jobs.ua.
«Важить» цей додаток всього лиш 10 мегабайт, а користі від нього в десятки разів більше. З допомогою цього мегакорисного додатку ви можете розпланувати весь свій день, від побутових звичок і до навчання. З кожною виконаною звичкою ви «поливаєте» віртуальну рослинку в застосунку, що й показує ваш прогрес та ефективність виконаних справ. Девізом цієї програмки можна вважати слова з Плей Маркету: «Формуй хороші звички, плануй продуктивний день та досягай цілі з легкістю».
Тим паче, якщо цей застосунок безкоштовний, та ще й українська мова присутня в налаштуваннях. Pro-версія теж є, якщо захочете скористатися розширеними можливостями додатку.
Ще один цікавий додаток, та ще й від українського розробника. Любителів комп’ютерних ігор може зацікавити сама концепція цього застосунку, адже це планувальник справ у стилі RPG з нагадуваннями, списком задач і статистикою. Створюйте і прокачуйте віртуального героя, з яким буде значно цікавіше виконувати рутинні справи, планувати робочі завдання і, загалом, робити що завгодно. Після виконання запланованих завдань навички, характеристики та досвід вашого віртуального героя теж зростатимуть.
Додаток безкоштовний, та ще й українською мовою. Чудово, чи не так?
Ще один цікаво реалізований застосунок. За основу творці додатку взяли принцип Помодорро, коли ви працюєте, приміром, 25 хв, потім 5 хв – перепочинок, і наступний «робочий цикл». Запустивши 25-хвилинний таймер, ви ефективно попрацюєте над будь-якою справою та ще й виростите симпатичне віртуальне деревце. Такий підхід дозволяє зосередитися на поточних справах, менше сидіти в телефоні і, як бонус, виростити цілий ліс віртуальних дерев. Додаток безкоштовний, мова застосунку – англійська. Звичайно, таймер можна ставити не на 25 хв, а на скільки захочете.
Серед цікавих особливостей додатку – ви можете запрошувати друзів для челенджу під назвою «Фокусуймося на справах разом».
Цей додаток можна віднести до найефективніших, якщо справа стосується нагадувань. Гейміфікований принцип цього додатку передбачає, що ви виконуєте свої щоденні справи, а за їхнє виконання розблоковуються нові можливості застосунку.
Цікавий додаток, але безкоштовний, на жаль, лише 7 днів. Далі за його користування доведеться платити. Мова застосунку – англійська.
Ось такі цікаві мобільні додатки для вашого смартфону, які можуть стати справжнім спасінням в ситуації, коли нічого не хочеться робити. Гейміфікація побуту сподобається як дітям, так і дорослим, яким важко зосередитися на виконанні повсякденних справ.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.