UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Хвали меня, хвали: Каких слов нужно избегать в резюме

Хвали меня, хвали: Каких слов нужно избегать в резюме

7.08.2012 2248
При составлении своего CV нужно избегать не только лжи, но и хвалебных од в свой адрес. 

Ваше резюме кишит словами вроде "стрессоустойчивый", "эффективный", "мотивированный"? Значит, нужно немедленно его переписать. Эксперты советуют избегать слов, обозначающих ничем не доказанные позитивные качества. Если вы на пустом месте называете себя "отличным менеджером", почему работодатель должен вам поверить?!

Вместо того чтобы называть себя "дисциплинированным" и "нацеленным на результат", лучше опишите в резюме свои достижения на предыдущих местах работы и позвольте работодателю самому сделать выводы.

Избегайте слов, которые считаются стандартными для всех соискателей. "Вы мотивированный сотрудник? - Надеюсь. - Хороший работник? - Рады слышать, нам не нужны плохие". Не засоряйте резюме ненужными словами.


 Вот какие слова (и заметьте, это вовсе не прилагательные) в вашем резюме могут порадовать HR-менеджера:

1. Создал
2. Увеличил
3. Сократил
4. Улучшил
5. Развил
6. Исследовал
7. Завершил
8. Выиграл
9. Вовремя
10. В рамках бюджета

Вместо хвалебных прилагательных в свой адрес, нужно использовать глаголы, описывающие ваши активные действия. Поставьте себя на место работодателя: вы бы скорее наняли человека, называющего себя "эффективным менеджером", или того, кто "увеличил годовой доход компании на 3%", "разработал новую медиа-стратегию", "сократил текучку кадров до 5-летнего минимума"?

Также потенциального босса порадуют слова вроде "вовремя", "в срок", "в рамках бюджета".

Помните, все компании говорят на универсальном языке – языке денег. Покажите, что вы прибыльный сотрудник, и вас обязательно возьмут в штат.


Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору