UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Особисті якості на роботі
  5. Инициатива по украински?

Инициатива по украински?

26.12.2016 715Автор: Олександр Мавлідінов

Одна из старых армейских пословиц, еще советских времен, гласит, как помните, о наказуемости инициативы. Не обсуждая правильность такого «стимула» воинов тех лет, заметим только, что украинцев пословица касается с каждым годом все меньше. По крайней мере, в их гражданской трудовой деятельности.

Так, по опросам специалистов, исследующих рынок труда Украины, каждый третий работающий гражданин страны, довольно часто проявляет инициативу на своей работе, хотя отношение к их новаторским подходам к решению производственных задач, неоднозначное.

22% опрошенных признались, что в их коллективах инициатива воспринимается в рамках той самой пословицы и в жизнь претворяется с трудом. В основном, такой посыл исходит при этом, от вышестоящего руководства. Еще 27% респондентов, однозначно зареклись когда-либо выступать инициаторами каких-либо решений на работе. Причиной стал их крайне негативный опыт прошлых подобных ситуаций.

Несмотря на это, 4% участников опроса, все еще собираются с духом такую инициативу проявить., а, 36% украинцев – регулярно получают одобрение и поощрения от руководства за свою проявленную инициативу.

11% сообщили об отсутствии идей, признав, что им проще выполнять все «согласно установленным правилам».

Так или иначе, но приятно наблюдать, пусть небольшие сдвиги в сторону прогресса, происходящие в нашем обществе. Ведь ни одно изобретение человечества не обходилось без такой составляющей, как людская инициатива, а стало быть, без нее и невозможен никакой прогресс.

Что же, наверное, не стоит бояться наказания за свои предложения. Ведь если, не сейчас и не здесь, то где-то, обязательно оценят ваше проявляемое на работе усердие и креатив.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору