Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Особисті якості на роботі

  Публікації "Особисті якості на роботі"

  Сторінка 1 з 31

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Які звички працівників не цінують колеги і роботодавці

   11 лютого 201

   Всім хочеться швидше просунутися по службі, побудувати успішну кар’єру і виділитися серед інших колег. Але деякі звички заважають будувати ефективні взаємини з іншими людьми.

  • Навички майбутнього, які варто розвивати фахівцеві

   3 листопада 2020 250

   Кваліфіковані фахівці завжди становили велику цінність, але прогнози економістів цьогорічного форуму невтішні: вже через п’ять років люди поступляться половиною робочих місць машинам. Щоб не програти економічну війну роботам, розглянемо найважливіші навички майбутнього, які варто прокачувати вже зараз.

  • Як зосередитися на важливому

   30 жовтня 2020 133

   Уявіть собі скільки б ми могли зробити й досягти, якщо б завжди були зосереджені й не відволікалися. Насправді ж, чим серйозніше й складніше завдання стоїть перед нами, тим більше ми стаємо неуважними, відволікаємося на різні дрібниці, відтягуючи його виконання. Про те наскільки корисно в ці моменти було б вийти з соцмереж і вимкнути всі гаджети, знають всі. Тому разом пропонуємо звернути увагу на ще кілька порад, щоб працювати більш ефективно.

  • Як виховати в собі стресостійкість

   8 жовтня 2020 181

   Сучасний ритм життя дуже стресогенний. Він став більш динамічним, люди — амбіційнішими, кожен прагне досягти успіху в починаннях, виконати максимум завдань. Але в такому форматі найбільш вразливим місцем стає психіка. Люди стикаються з фізичними, емоційними, фінансовими, робочими стресами

  • Як все встигати, не втомлюватися й приймати правильні рішення

   30 вересня 2020 134

   Осінь – це той період, коли, перейшовши на новий режим, треба збільшити робочу продуктивність, а організм навпаки – протестує, сумучи за теплом і сонцем. Jobs.ua пропонує кілька підбадьорюючих варіантів для цієї пори року.

  • Заздрість - негативна якість чи мотивація

   21 серпня 2020 135

   Вчені запевняють, що відчуття заздрості є рисою, як притаманна більш, ніж 98% сучасних людей

  • Опановуємо сліпий десятипальцевий набір на клавіатурі

   16 липня 2020 391

   Спостерігали коли-небудь за героями фільмів, які швидко-швидко друкують на клавіатурі, не дивлячись при цьому на неї? Якщо теж хочете навчитися так круто друкувати, читайте статтю.

  • Гнучкі навички: необхідний набір починаючого фахівця

   15 липня 2020 312

   Саме сьогодні, більшість роботодавців поставлять у пріоритет молодого робітника, який має розвинуті гнучкі навички

  • Жайворонки та сови: вплив біоритмів на роботу

   8 липня 2020 255

   Біологічний ритм має безпосередній вплив, не лише на самопочуття людини, а й на її рацездатність.

  • Особисті якості ідеального працівника

   22 червня 2020 244

   Сьогодні всі можливі інформаційні медіа та бізнес-книги рясніють порадами про те, як відкрити свою справу і стати успішним підприємцем. Скотт Геллоуей, автор книги «Алгебра щастя», не згоден з таким підходом. Він вважає, що далеко не кожна людина хоче і здатний займатися бізнесом, тоді як бути найманим працівником – талант, про який мало говорять.

  Ctrl →
  1 з 31

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору