На создание цикла материалов, посвященных различным видам работы через Интернет, нас натолкнуло две вещи: огромное количество «кидалова» в сети, которого особенно много стало во время кризиса в Украине и тот факт, что работа в Интернет, точнее интерес к ней со стороны украинцев, взрос в несколько раз.
По данным статистики запросов Яндекса за текущий месяц больше 8 тысяч украинцев искали предложения по фразе «интернет работа», чуть меньше указывали «ищу интернет работу», что в принципе одно и то же.
Исходя из такого спроса на работу через Интернет и огромного количества мошенников, которые правдой и неправдой выманивают деньги на первые взносы, оплату материала и прочее, предлагаем вашему вниманию подборку материалов на тему работы через Интернет.
Материалы разбиты на небольшие статьи, в каждой из которой рассматривается один из вариантов интернет работы или удаленного заработка на дому. В статьях мы рассмотрим:
Говорят, кто осведомлен – тот вооружен. В случае с поиском Интернет работы эта поговорка - золотое правило.
Виктория Непоседова
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?