UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Робота в Інтернет

Публікації "Робота в Інтернет"

Сторінка 1 з 2

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Що довірити фрілансеру та як його контролювати

  13 червня 2021 352

  Гайда розбиратися з Jobs.ua, яку роботу можна довірити фрілансеру та яким чином його контролювати!

 • Як заробляти на Preply, викладаючи іноземні мови онлайн – досвід випускниці ЛНУ імені Франка

  20 листопада 2020 952

  Оксана в 2020-му році завершила навчання у Львівському національному університеті імені Франка. До того, як почала викладати англійську мову на Preply, вона вже мала за плечима вчительський досвід (у двох офлайн і одній онлайн школі). Вона люб’язно погодилася поділитися своїм успішним досвідом викладання англійської мови на Preply.

 • Мінуси віддаленої роботи

  21 серпня 2019 1818

  Динамічний розвиток інформаційних технологій, різних сфер ринку підвищує актуальність віддаленої роботи, де найбільш важливий результат, а не фізична присутність людини в офісі. Формат відкриває хорошу перспективу збільшити свій дохід без відриву від основного виду діяльності, в декретній відпустці.

 • Украинские фрилансеры и где они "обитают"

  30 травня 2017 806

  "Переедет" ли украинский фриланс с запрещенных соцсетей и почтовых сервисов?

 • Виртуальная работа в сети Интернет

  17 березня 2008 627

  Современные возможности устройства на работу многообразны. Одним из наиболее удобных способов отыскать себе подходящее место считаются поиски с помощью сети Интернет. Виртуальное..

 • Ищу работу на дому!

  19 травня 2008 611

  Объявления о поисках надомной работы обычно размещают молодые мамы, желающие заработать, пенсионеры, да и просто люди, уставшие от необходимости трудиться под неусыпным контролем со стороны работодателя. Чем привлекателен такой труд?..

 • Фриланс – заработок головой

  16 жовтня 2008 655

  Если в первых статьях цикла материалов о работе в Интернет мы рассматривали виды заработка, в которых не нужно особых знаний или навыков, то сейчас пойдет разговор именно об...

 • Ищу интернет работу. Компьютер и Интернет прилагаются.

  10 жовтня 2008 721

  Лет 7-8 назад, когда понятие «Интернет работа» только начинаю теребить умы рядовых украинцев, особо «продвинутые» зарабатывали приличные деньги, работая дома через Интернет.

 • Работа дома как антикризисное решение

  15 травня 2008 568

  Если у вас нет компьютера и Интернет или же вы абсолютно не доверяете предложениям работы через интернет, а свободного времени все равно много, можно ...


Ctrl →
1 з 2

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору