Челенджер, повторно трудоустраивает сотрудников попавших под сокращение. Сейчас компания имеет огромный план работы с такими людьми в силу того, что в стране как и по всему миру развился финансовый кризис. По их подсчетам уже к концу нынешнего года, работу могут потерят около 180 тысяч работников ИТ-сектора.
В 2007 году общее число сокращений в ИТ-секторе США составило 107 300 человек, в 2006 году было уволено 131 200 служащих. Самым плохим годом по колличеству увольнений стал 2001-й, когда на биржу труда отправилось около 700 тысяч специалистов.
В этом месяце три крупных компании США заявили о намерении уволить половину штата сотрудников. Это такие компании как Applied Materials, National Semiconductor и Sun Microsystems.
В исследовании компании Challenger, Gray & Christmas Cisco Systems говорится и о том, что компании Qualcomm и Nokia также собираются сократить штат персонала на 30%. Это происходит из-за резкого снижения в секторе продаж.
Они сделали и прогноз на 2009 год. Он оказался неутешительным. По их экспертной оценке уровень продаж вырастет всего на 1% и это дает понять, что сокращения продолжатся. Возможен даже вариант реорганизации компаний в более мелкие или соединение нескольких в один холдинг.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.