Челенджер, повторно трудоустраивает сотрудников попавших под сокращение. Сейчас компания имеет огромный план работы с такими людьми в силу того, что в стране как и по всему миру развился финансовый кризис. По их подсчетам уже к концу нынешнего года, работу могут потерят около 180 тысяч работников ИТ-сектора.
В 2007 году общее число сокращений в ИТ-секторе США составило 107 300 человек, в 2006 году было уволено 131 200 служащих. Самым плохим годом по колличеству увольнений стал 2001-й, когда на биржу труда отправилось около 700 тысяч специалистов.
В этом месяце три крупных компании США заявили о намерении уволить половину штата сотрудников. Это такие компании как Applied Materials, National Semiconductor и Sun Microsystems.
В исследовании компании Challenger, Gray & Christmas Cisco Systems говорится и о том, что компании Qualcomm и Nokia также собираются сократить штат персонала на 30%. Это происходит из-за резкого снижения в секторе продаж.
Они сделали и прогноз на 2009 год. Он оказался неутешительным. По их экспертной оценке уровень продаж вырастет всего на 1% и это дает понять, что сокращения продолжатся. Возможен даже вариант реорганизации компаний в более мелкие или соединение нескольких в один холдинг.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.