Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Звільнення

  Публікації "Звільнення"

  Сторінка 1 з 24

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як справитись зі звільненням та продовжити будувати кар'єру

   19 лютого 241

   З кожним роком вимоги роботодавців і рівень конкуренції стають все вищими, тому знайти бажану вакансію і бути затвердженим на ній нелегко. Важливо правильно позиціонувати себе після прийняття на посаду, демонструвати позитивні результати та професійне зростання. Проте і за наявності хорошої динаміки та перспектив може виникнути необхідність зміни місця роботи, скорочення чи звільнення

  • Час змінювати роботу: основні ознаки

   19 січня 160

   Серед буденної рутини ми часом в’язнемо в монотонності та не помічаємо, що світ рухається далі, а ми стоїмо. Творча криза чи робочий застій виникають у кожного. В такі моменті важливо вчасно зрозуміти це та негайно почати діяти.

  • Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

   22 вересня 2019 814

   Матеріальне заохочення грає важливу роль в мотивації підлеглих.

  • Що робити, якщо чуєте, що вас звільнено

   27 серпня 2019 323

   Зміна місця роботи - сама по собі процедура не із приємних. Ще більше гірко, якщо вас звільнено за бажанням самого директора чи керівника. Ситуація досить нелегка як для спеціаліста, так і для роботодавця. Якщо ви відчуваєте, що ваші відносини з роботодавцем натягнуті, чи саме сьогодні ви отримали від керівника неприємну новину про ваше звільнення, то ця стаття стане вам в пригоді, зрозуміти, як себе поводити та що робити далі.

  • Звільнення: крок у нове життя

   21 серпня 2019 138

   Звільнення – важкий період навіть для емоційно стійких людей. У зв’язку з втратою постійного заробітку, більшість безробітних впадають в депресію. Але опускати руки все ж не варто. Відповідь на питання про те, що потрібно робити після звільнення, досить проста – зібратися з силами і рухатися далі!

  • Ознаки того, що треба змінювати роботу

   21 серпня 2019 175

   Будь-яка робота накладає на людину відповідальність і безліч завдань. Форс-мажори, аврали зустрічаються практично скрізь. Але якщо нерви вже на межі, кожен день стає рутиною, а вечір п’ятниці – справжнім святом, то є сенс замислитися над тим, чи варто міняти роботу.

  • Майже рік сплачених пошуків

   10 серпня 2019 122

   Цікаво й те, що ці виплати не є прямою допомогою від країни. Виплати складаються зі страхових виплат, які відчисляються з заробітних плат усіх офіційно працевлаштованих українців.

  • По этим причинам уйдут даже хорошие сотрудники

   11 лютого 2019 196

   Смена сотрудников в компании – естественный своевременный процесс обновления коллектива. Не со всеми специалистами работодателю легко и просто расставаться. Иногда приходится прощаться даже с самыми лучшими, которые работают достаточно долго. Существуют причины, по которым удержать невозможно даже самых хороших сотрудников. Работодатели, возьмите на вооружение!

  • Каких сотрудников увольняют первыми

   4 лютого 2019 261

   Увольнение сотрудников с рабочего места – серьезное решение работодателя, к которому он часто приходит не без основания. Увольнение – является крайним методом наказания сотрудника за какие-либо проступки или ошибки в работе. Многим специалистам интересно, какие проступки работодатель не терпит и за что он может стать первым кандидатом на увольнение. Менеджеры по персоналу выделяют несколько типов сотрудников, которых «попросят» в первую очередь.

  • Позитивный взгляд на увольнения

   29 січня 2019 143

   Если ваш стакан всегда на половину пуст, то психологи посоветуют вам развивать позитивный взгляд, в том числе и на увольнение. А Jobs.ua настоятельно рекомендует вам прочесть эту статью, чтобы научиться находить плюсы даже в ситуации с увольнением.

  Ctrl →
  Стр. 1 з 24

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору