UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Женщины переносят удлиненный рабочий день тяжелее мужчин

Женщины переносят удлиненный рабочий день тяжелее мужчин

12.08.2008 577

"Работающие сверхурочно женщины как правило потребляют больше пищевых продуктов с высоким содержанием жиров и сахара, также пьют больше кофе, а если курят – то больше коллег-мужчин", - сообщил Reuters руководитель исследования, доктор Дэрил О’Коннор из университета Лидса, Великобритания.

По его словам, продолжительный рабочий день для мужчин не несет особенных негативных последствий для мужчин в отношении потребления никотина или кофеина. Команда ученых во главе с доктором О’Коннором исследовала влияние стресса на потребление пищи. Они изучили причины, вызывающие стресс дома и на работе, и проследили реакцию людей.

В результате стало ясно, что одно или более стрессовых событий за день, например, презентация, встреча с начальником или невыполнение работы в срок, приводит к большему потреблению пищи. При этом чаще всего это нездоровая, однако удобная в употреблении еда их ресторанов быстрого питания.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору