Каждый из нас периодически попадает в ситуацию, когда совершенно не может вспомнить какую-то мелочь. Будто что-то внутри заблокировалось.
Причиной такой ситуации являются два полушария - левое и правое. В процессе мышления они обмениваются информацией. Иногда связи становятся слабыми, обмен уменьшается, и бывает очень сложно что-то вспомнить.
Одним из эффективных способов является быстрые движения глаз. Попробуйте быстро поводить глазами влево-вправо. Такие движения глаз помогают стимулировать возобновление связей между полушариями и процесс вспоминания возобновляется. Такое упражнение занимает 5-10 секунд, очень помогает в работе, когда нужно срочно что-то вспомнить.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.