Эксперты, проведя исследования, выяснили, что среда – самый лучший день для решения подобных финансовых вопросов. А вот когда нам нужно быстро отправиться в отпуск, то лучше всего подойти к шефу с этим вопросом в пятницу. Если же вам приходят новые идеи в развитие компании, то не стоит медлить, бегом идите к директору, и предлагайте свой план. Но исследователи считают, с таким разговором лучше вам подойти в четверг.
Наверно не обходится разговор и без плохих новостей, но такие известия лучше преподносить во вторник после обеда.
Такое разграничение вызвано тем, что складывается по дням определённый цикл работы. В понедельник начинается раскачка работы после выходных. В этот день сотрудники много общаются, кто и как провёл выходные, и навёрстывают те дела, которые не успели сделать в пятницу. Вторник и среда самые плодотворные дни для решения важных вопросов, в эти дни лучше проводить собрания, решать важные дела. В четверг наступает переломный момент, рабочее настроение начинает постепенно снижаться. А пятница – день итогов, и после обеда – период самого расслабленного настроения.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.