UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання
  5. Как определяются образовательные стандарты за рубежом

Как определяются образовательные стандарты за рубежом

12.09.2008 939

Однако данные документы носят лишь рекомендательный характер и больше влияют на финансирование образования государством, чем на внутреннюю политику учебных заведений. Каждый ВУЗ самостоятельно определяет свою систему обучения, которая, безусловно, должна быть согласована с государством. Существует также ряд документов, которые регулируют порядок сдачи экзаменов или посещения теоретических и практических занятий во время обучения, однако окончательное решение принимает руководство каждого ВУЗа.

В США политику государственных ВУЗов также определяет руководство каждого учебного заведения, а общий контроль за ними осуществляет правительство штата. В основном, правление каждого ВУЗа самостоятельно разрабатывает программу и методику обучения, учебные стандарты, а также правила приема студентов, которые зависят прежде всего от его престижа. Например, в некоторых учебных заведениях для поступления достаточно лишь иметь среднее образование, в других - необходимо сдавать вступительные экзамены. Распределением денежных средств по различным направлениям обучения ВУЗы также занимаются самостоятельно. В Сингапуре образовательную политику, в частности в сфере высшего образования, определяет государство. Министерство образования контролирует не только развитие и учебный процесс в государственных ВУЗах, но и имеет право влиять на политику частных учебных заведений. Во всех учебных заведениях Сингапура действует билингвальная система обучения, что позволяет большинству жителей страны свободно говорить на английском и китайском языках.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору