UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Робота в Інтернет
  5. Как получить работу

Как получить работу

28.11.2006 339
Как получить работу

Как получить работу

28.11.2006     339
Главное, что нужно для получения работы - это умение общаться и опыт. Опыт - дело наживное, и даже программист без опыта работы может получить выгодный проект, правильно и оперативно ответив заказчику. Поначалу, правда, не стоит замахиваться на большие проекты, а постараться набрать положительных отзывов, выполняя небольшие работы. Для заказчиков небольших проектов часто определяющим фактором является скорость ответа, и часто первый подавший заявку исполнитель становится победителем тендера. Это может произойти буквально в первые минуты и даже секунды после размещения проекта, поэтому важно отслеживать новые проекты и быстро реагировать на их появление. Для оперативного получения информации о новых открытых проектах очень удобно пользоваться rss-лентами новостей freelance-сайтов. Не надо бояться делать ставки на множество проектов. Все сделанные ставки являются предварительными и требуют дальнейшего подтверждения. Часто заказчики размещают проекты на нескольких биржах фриланс-работы и забывают про свои проекты. Так что на многие ставки вообще не будет отклика. Чтобы получить работу, нужно подавать заявки на выполнения нескольких проектов. Формулировать заявку на проект лучше всего переформулированием задания заказчика. Например, если заказчику нужно исправить ошибки в основанном на OSCommerse сайте, так и пишите "I'll fix bugs in your OSCommerse site". Такая заявка выгодно отличается от заявок типа "Ready to start", которые часто выставляются в автоматическом режиме специальными программами, и по крайней мере дает заказчику уверенность, что вы прочитали задание на проект. Итак, чтобы получить работу на фриланс-сайте, нужно: 1. Быть специалистом в определенной области 2. Оперативно реагировать на размещение новых проектов 3. Делать заявки на множество проектов 4. Правильно формулировать текст заявки 5. Указывать реальные сроки и цену выполнения задания 6. Нарабатывать опыт и положительные отзывы заказчиков

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору