UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Как помнить свои пароли

Как помнить свои пароли

7.07.2010 486

Ответ прост. Создай их все на основе единого шаблона. Вот как это работает. Выбери ключевое слово, которое будет оставаться неизменным, а затем объедини его с чем-то конкретным, связанным с адресом сайта, услугами которого ты пользуешься.

Например, твое ключевое слово – robot. Простой шаблон - это ключевое слово плюс первые три буквы названия сервиса. То есть, если ты будешь устанавливать пароль для yandex, у тебя получится robotyan, если для eBay – robotеba и т.д. Таким образом, все твои пароли будут разными, но составленными по одной схеме, поэтому их легко будет запомнить.

Когда ты создаешь пароль, убедись что он включает в себя не менее восьми символов и содержит не только буквы и цифры, но и символы. Также можно менять регистры. Сложные пароли запоминаются очень легко. Измени в ключевом слове первую букву на цифру – robot на 2obot, а последнюю букву на символ, например – 2obo_. В итоге получается, что твой пароль для yandex, например, будет - 2obo_yan, а для vkontakte - 2obo_vko.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору