• Конспект – это краткое изложение материала, сделанное в письменном виде в учебных целях. Конспект пригодится вам: чтобы вспомнить пройденный материал, чтобы систематизировать полученные знания, чтобы лучше подготовиться к экзамену.
• Конспект нужен:
– если этого требует преподаватель;
– если у вас у самого есть потребность в конспекте;
– если вы хотите передать конспект позже своим коллегам;
– если конспект может пригодиться вам в работе.
• Конспектировать можно со слов преподавателя.
• Если конспектируете книгу, то записывайте самые главные моменты, а не все подряд.
• Во время конспектирования пользуйтесь разными условными обозначениями, сокращайте слова и выражения.
• Когда конспектируете, помечайте то, что вам осталось непонятно (например, поставив вопросительный знак – ?) или то, что для вас очень важно (например, поставив восклицательный знак – !). Помечайте словами то, что вам кажется уместным, например: «пригодится в работе», «у нас в офисе также», «надо спросить» и пр.
• Не относитесь к конспекту формально. Делайте его вашим ежедневным помощником. Чтобы конспектирование не превращалось для вас в тягость, делайте его максимально полезным для себя.
Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.