UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Как правильно вести телефонные переговоры

Как правильно вести телефонные переговоры

14.05.2008 831

Основная особенность телефонных переговоров заключается в том, что вы не видите партнера и не всегда можете понять его реакцию. Поэтому не поленитесь спрашивать о том, что вам не совсем понятно. Например, вам кажется, что партнер по телефону отвечает как-то вяло (хотя на самом деле это может быть обычная усталость собеседника). Спросите его что-нибудь вроде: «Мне кажется по вашему голосу, что вам не хватает информации по этому поводу. Что я еще мог бы вам рассказать, чтобы дело сдвинулось с мертвой точки?» Или, к примеру, вам кажется, что партнер с гневом отвечает на ваше предложение. Спросите: «Что из высказанного мною вам нравится больше, а что меньше?»

Особая проблема – объяснять по телефону то, что, по-хорошему, нужно бы видеть своими глазами. Поэтому, если вам нужно объяснить то, что требует хорошей ориентации в пространстве, скажите партнеру: «Представьте себе, что вы берете в руки карандаш и быстро вращаете им – именно так, если выражаться примитивно, выглядит наша турбина внутри…»

Умение вести переговоры по телефону зависит от вашей способности принимать взгляд собеседника, видеть мир его глазами. Так, вам будет очень просто объясниться с ним, если вы узнаете значимые для него моменты мировосприятия, сможете перейти на его систему ценностей.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору