UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Как развить в себе лидерские качества?

Как развить в себе лидерские качества?

17.12.2007 220
Как развить в себе лидерские качества?

Как развить в себе лидерские качества?

17.12.2007     220
Можно ли развить в человеке лидерские задатки? Одни исследователи полагают, что эти качества заложены от рождения, и как бы мы ни старались, уйти от того, чем нас одарила природа, сложно. Другие уверены в том, что не все так безнадежно – при соответствующих усилиях каждому вполне по силам приобрести черты лидера. А что по этому поводу думают профессионалы? Алексей Топоров, бизнес-тренер компании «Арсенал- Консалтинг» комментирует: – Существуют три способа развития лидерских качеств. Для того чтобы начать работать над собой, следует использовать: 1. Подражание 2. Общение 3. Поступки Способ первый. Подражание Чтобы овладеть им, нужно в своем окружении выбрать человека – бесспорного лидера (киногерой или исторический герой не очень для этого подходят) – и какое-то время просто быть с ним рядом, наблюдая за ним в моменты реализации. По частям стараться перенимать поведенческие стратегии и манеру действия. Способ второй. Общение Старайтесь больше бывать в обществе других людей и брать на себя ответственность за маленькие, но общие дела там, где вы уверены в своей компетенции. Постепенно вы из лидера ситуативного становитесь лидером долговременным. Способ третий. Поступки, действия Используйте экстремальные ситуации, требующие немедленных действий. Старайтесь создать их для себя сами. Хороши для таких целей поездки, туризм, новые проекты. Привыкнув четко и уверенно распоряжаться собой, вы станете незаметно для себя распространять эту уверенность в себе и на окружающих. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору