Но есть и обратная сторона медали: на множестве вещей, необходимых для начала своего дела, можно сэкономить. Конечно, экономия – это не вопрос престижа, но если ваша задача – выжить, то подойдут любые методы.
Как сэкономить на офисе и оргтехнике
Если вы открываете не PR-агентство или имидж-студию, презентабельность помещения, в котором вы будете работать, не играет столь большой роли. Снимите офис подешевле или обойдитесь без него совсем (многие виды деятельности позволяют встречаться с клиентами в их офисе).
Офисная техника – тоже значительная статья расходов. На первых порах можно использовать компьютеры, принтеры, ноутбуки б/у – техника, которой пользовались недолго, стоит значительно дешевле новой, а работать будет так же.
Как сэкономить на связи
Необязательно тратить на связь и телефонные разговоры много денег. Можно использовать skype, особенно, если придется вести международные переговоры. При нынешней стоимости интернета, это практически бесплатно. Кроме того, используйте интернет-мессенджеры, электронную почту.
Это далеко не все возможности сэкономить на открытии своего бизнеса. Используйте ресурсы рационально, не путайте производственную необходимость и желание быть «не хуже других».
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.