Дабы утром не терять драгоценное время на мытье посуды, желательно это сделать с вечера. Тогда и завтрак пойдет более размеренно, и не надо будет нервничать из-за того, что ничего не успеваешь.
Выработайте привычку тратить каждый вечер минут по 10 на уборку. Тогда не прийдется в выходные проводить полдня в разборе завалов.
Смотрите каждый день прогноз погоды на завтра. Тогда вы будете примерно знать, что надеть. Это сэкономит время.
Готовьте обед на работу с вечера, и храните его в холодильнике.
Чтобы поваляться в постели еще минут 10, которых так не хватает по утрам, ставьте свой будильник немного пораньше.
Планируя свое время, старайтесь опережать события, дабы не пришлось все время догонять.
Вещи, которые должны пригодиться перед выходом из дома, старайтесь ставить в легкодоступных местах. Так вы увеличите шанс ничего не забыть, и не прийдется бегать по дому в поисках затерявшегося зонта.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.