UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. Какая работа влияет на женское сердце

Какая работа влияет на женское сердце

13.05.2010 541

У женщин, которые сталкиваются с повышенным уровнем стресса, увеличивается вероятность развития болезней сердца на 50%. На протяжении 15 лет учёные наблюдали за условиями работы, и здоровья женщин в возрасте от 45 до 60 лет.

Ранее специалисты полагали, что женщины лучше защищены от сердечных заболевания, чем мужчины. Но последние исследования показывают, что имеющие слишком нервную работу, рискуют своим сердцем на 25 процентов чаще. А, если женщина не только получает на работе стрессы, но пренебрегает правилами здорового образа жизни, этот риск повышается в два раза.

Учёные считают, что вредные привычки провоцируют именно напряжённая и нервозная работа, и это становится дополнением к развитию болезни сердца. В среднем, у женщины с частой стрессовой работой риск возникновения сердечных заболеваний в два раза выше, чем у тех, кто работает спокойно. Особенно сильное влияние оказывается у женщин в возрасте 50 лет.

Когда у женщин наступает пенсионный возраст, значительно снижается напряжённая и стрессовая обстановка. Это связано с тем, что получая пенсию, женщины не боятся финансовых перемен в работе. Однако, если работу или отношение к ней изменить нельзя, то со стрессом можно бороться. Женщинам продлить молодость и успокоиться помогают упражнения на расслабление. А счастливые и спокойные люди обоих полов и так живут дольше.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору